El Buki Las letras de mi historia fot. materiały promocyjne

El Buki: Las letras de mi historia: seria, która odkrywa mroczną przeszłość Marco Antonio Solísa


Meksykański piosenkarz i autor tekstów wyznał, że w pewnym momencie swojego życia popadł w nałogi


 wyznacza przed i po życiu artystycznym oraz osobistym Marco Antonio Solísa, ponieważ w serialu dokumentalnym dzieli się on niepublikowanymi materiałami ze swojego życia.

„Mali bracia zewsząd: to dla mnie coś wyjątkowego, że mogę podzielić się z Wami tym projektem, który wymagał wielkiego wysiłku, odwoływania się do wspomnień, przyjaciół, kolegów, współpracowników. To przeprowadzenie wielkiej introspekcji, a następnie praca różnych zespołów, aby ją przeprowadzić” – wyjaśnił Marco, zapraszając swoich obserwujących do obejrzenia materiału dostępnego na międzynarodowej platformie streamingowej.

został wyprodukowany przez samego piosenkarza i autora tekstów wraz z jego ukochaną żoną Cristy i Héctorem Kronem. Został napisany przez Raúla Macíasa i opracowany przez Habari Inc. a Álvaro Curiel de Icaza był odpowiedzialny za reżyserię.

„Wpadłem w nadmiar drinków, kieliszków, alkoholu, ale jestem pewien, że spodoba ci się ten materiał w bardzo szczególny sposób, który wymaga poświęcenia, pracy, ale przedstawia przede wszystkim dużo miłości, abyście dowiedzieli się trochę więcej o tym, czym było życie i podróż artysty ”, przyznał piosenkarz.


Gdzie zobaczyć autorstwa Marco Antonio Solísa?

dokumentalny jest już dostępny w Prime Video. Nie przegap tego!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź