Dulce María jest niedyskretna i ujawnia, kiedy mogą nastąpić narodziny dziecka Maite Perroni


Nieznaną datę urodzenia dziecka ujawniła poniekąd Dulce María, która nieumyślnie upubliczniła tę informację


Powszechnie wiadomo, że trasa z koncertami jest już w przygotowaniu. Biorąc to pod uwagę, przeanalizowano każdy z aspektów, które będą się na to składać. Jednak alarm zabrzmiał, gdy 6 stycznia 2023 roku  ogłosiła swoją ciążę, ponieważ sądzono, że będzie to powód do odwołania trasy. Teraz już wiadomo, że nie ma ryzyka, bo dziecko członkini słynnej grupy urodzi się wcześniej, a to dlatego, że Dulce María zdradziła, kiedy urodzi bohaterka serii Mrocznego Pożądania. „Wszystko to zostało omówione, aby dać dziecku Maite czas na narodziny i kilka miesięcy życia. Wszyscy będziemy ją wspierać” – wspomniała meksykańskiemu programowi telewizyjnemu Hoy ().

„Nagrywam powieść, co też mnie bardzo cieszy. Nazywa się Pienso en ti i wyjdzie w marcu. A nagrywanie kończę w okolicach kwietnia. Mai musi urodzić dziecko w tych terminach”, ujawniła. „Próby i to wszystko będą potem, jak czerwiec, lipiec”.

Wspomniała też, że Perroni „jest jeszcze w najlepszej części, w której wszystko jest jeszcze piękne”; więc nadal brakuje jej doświadczeń podczas ciąży. Właśnie z tego powodu wszyscy członkowie grupy stworzą wspólny front, aby wspierać się nawzajem podczas trasy. „Bycie matką [jest skomplikowane]; a jestem tu od dwóch lat i wciąż jestem nowicjuszem, więc bardzo nas wspierajcie” – ostrzegła.


Google

Dulce María dała jasno do zrozumienia, że ​​Soy Tour to bardzo szczególne spotkanie, którego celem jest definitywne zamknięcie tego zawodowego doświadczenia wśród wszystkich członków. „To nie jest powrót, nie będziemy koncertować przez lata. To naprawdę coś wyjątkowego, co robimy z całą miłością, z całą wdzięcznością” – wyjaśniła. „Prawdą jest to, że adrenalina, emocje i prawda są bardziej zjednoczone niż kiedykolwiek, jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ to kolejny etap. Jesteśmy tego świadomi, że chcemy to zrobić i cieszyć się tym w zupełnie inny sposób niż wtedy, gdy życie nam przemijało a my nie wiedzieliśmy o tym”.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix: Wydają gorący zwiastun „Donde hubo fuego / Ogień i żar ”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź