Don Omar x Randy - Entrégame Tu Amor (foto screenshoot youtube)

Don Omar prezentuje nowy album koncepcyjny „Pain is love” z różnymi artystami


Wokalista z Puerto Rico zapewnia, że ​​poprzez współpracę z kolegami chce przybliżyć publiczności różnorodność muzyczną


 , portorykański artysta, dodał do swojego aspektu jako producenta muzycznego objawienie swojego nowego albumu koncepcyjnego , który skupia różnych artystów. 

Wykonawcy , , Shadow Blow, , , , , , , Franco El Gorila, i Tivi Gunz będą obecni na albumie „”.Ta nowa produkcja płytowa, we współpracy z Sugar Cream Music, prezentuje romantyczne teksty w mieszance rytmów, takich jak , bachata, vallenato, trap i miejskie fuzje z popem. Tekst piosenki „Pain is Love” przedstawia emocjonalną podróż , która zagłębia się w złożoność miłości, zgodnie z oświadczeniem przedstawicieli Dona Omara.

Pierwszy singiel z albumu nosi tytuł „Entrégame tu amor”, romantyczna bachata w wykonaniu 'ego i Dona Omara. Inne utwory, które są częścią produkcji to „Corazón de Fiesta” (), „Anoche te vi” (Shadow Blow i ), „No me llames” (, ), „No puedo olvidarte” (Ángel López) i „Baby Sorry” ().

Celem Dona Omara, który zdobył kilka nagród Latin Grammy i Billboard Latin music, jest współpraca z innymi muzykami nad tymi albumami koncepcyjnymi i wniesienie różnorodności do publiczności.

Wydanie tego albumu ma miejsce wkrótce po tym, jak artysta był zamieszany w poważną kontrowersję w Boliwii w tym miesiącu w związku z przełożeniem jego koncertów w La Paz i Santa Cruz z powodu problemu z lotem.Wiceministerstwo Obrony Użytkownika i Konsumenta Boliwii przedstawiło nakaz aresztowania Don Omara w związku ze skargą dotyczącą „oszustwa kwalifikowanego”, który został rozszerzony na pięć innych osób, w tym jego kierownika i jego brata Héctora Landrona.

Również przedstawiciele duetu Zion i Lennox, którzy towarzyszyli Don Omarowi na koncertach, zostali „zatrzymani” na kilka godzin w związku z oskarżeniem o oszustwo. Ostatecznie doszło do procesu „pojednawczego”, w którym przed prokuratorem strony wyjaśniły swoje stanowisko i uzgodniły, że Don Omar, Zion i Lennox będą śpiewać w Boliwii. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź