Del Barrio, Sinapsis i Tondero prezentują argentyńsko-peruwiańską koprodukcję 'Mala Víctima’


Michelle Alexander z Producciones i Silvina Acosta z argentyńskiej Production zaprezentują projekt serialu na Content Americas. Dystrybucją zajmie się Distribución


Znani producenci Michelle Alexander z Producciones i Silvina Acosta z argentyńskiej Producción zaprezentują projekt serii na Content Americas. , zainspirowane jest prawdziwymi wydarzeniami i oparte na dramacie, którego codziennie doświadczają tysiące kobiet, które są ofiarami wykorzystywania, gdy zwracają się o odpowiedź do wymiaru sprawiedliwości.

„Nadszedł czas, aby przerwać cykl, w którym żyją w naszym regionie i innych częściach świata. Ta pozwoli nam zobrazować te tragiczne chwile, z którymi codziennie stykają się , kiedy to one są ofiarami wszelkiego rodzaju nadużyć, ale to one są kwestionowane. Jak wtedy działała policja, sędziowie, a nawet opinia publiczna” – wyjaśniła Michelle Alexander.

„Nikt nie jest pytany, co robił, gdy skradziono mu telefon komórkowy. Nikt nie wątpi w zachowanie osoby, której skradziono samochód. Ale kiedy kobieta donosi, że była molestowana, wszystkie podejrzenia i pytania spadają na nią” – mówi Silvina Acosta, która oprócz tego, że jest pomysłodawczynią oryginalnego pomysłu i psychologiem specjalizującym się w sprawach związanych z płcią i różnorodnością, jest aktorką i zagra jedną z głównych ról.

Obaj utrzymywali, że projekt nie tylko spróbuje pokazać, ale zakwestionować, co jest nie tak i wskazać, co się robi, aby to zmienić.

Cecilia Gómez de la Torre, za pośrednictwem Distribución, będzie odpowiedzialna za dystrybucję serii. W zasadzie będzie przeznaczony dla widzów w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Portugalii. Planowane jest zaoferowanie go różnym platformom streamingowym.

Projekt będzie miał międzynarodową obsadę i będzie kręcony w różnych miastach Ameryki Łacińskiej, takich jak Bogota, Buenos Aires, , Lima, Rio de Janeiro i Santiago de Chile.

Projekt zostanie zaprezentowany na konferencji Content Americas, która odbędzie się w dniach 24-26 stycznia w Miami i zgromadzi producentów, ów i dystrybutorów z pięciu kontynentów.

Udostępnij
Sprawdź także  Alex de Hoyos chce zostać nowym “Monarca”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź