Becky G, Eladio Carrión, DannyLux i inni: Oto wszyscy hiszpańskojęzyczni artyści grający na Coachelli 2023


staje się pierwszym latynoskim artystą, który wystąpi jako headliner festiwalu


Dużym i małym drukiem hiszpańskojęzyczni artyści są obecni w programie  2023, który został zaprezentowany we wtorek (10 stycznia) po wielu dniach oczekiwaniach.

Oczywiście tym, który od razu przykuł uwagę wszystkich, była supergwiazda , która jako pierwsza latynoska gwiazda będzie główną gwiazdą festiwalu, który ma się odbyć w Indio w Kalifornii przez dwa kolejne weekendy, od 14 do 16 kwietnia i potem znowu od 21-23 kwietnia. Będzie gwiazdą w piątek, podczas gdy BLACKPINK zamyka festiwal w sobotę, a Frank Ocean w niedzielę.

Bunny nie jest jedynym hiszpańskojęzycznym artystą, który w tym roku wyruszy na pustynię.

Wśród innych jest , która wraca na Coachellę po tym, jak w zeszłym roku była gościem specjalnym Karol G, gdzie zaśpiewały swój hymn „MAMIII” przed ryczącym tłumem. Hiszpańska gwiazda Rosalía i kultowy argentyński zespół rockowy Los Fabulosos Cadillacs zostali potwierdzeni, a także wschodzący artyści DannyLux i Conexión Divina jako twarze nowej generacji muzyki meksykańskiej. Wystąpią także Kali Uchis i .

Tegoroczny skład nie może się równać z liczbą artystów latynoskich prezentowanych w zeszłym roku , która wynosiła ponad 20, reprezentujących szeroką i solidną listę artystów hiszpańskojęzycznych. 

Oto kiedy hiszpańskojęzyczni artyści grają na tegorocznym festiwalu:

Piątek, 14 & 21 kwietnia

Sobota, 15 & 22 kwietnia

Niedziela, 16 & 23 kwietnia

  • Kali Uchis
  • Los Bitchos
  • Conexión Divina

Udostępnij

Zostaw odpowiedź