11 hitów, które RBD musi wykonać na trasie Soy Rebelde Tour 2023


Od „Rebelde” do „Salvame”, zobacz poniżej naszą wymarzoną setlistę trasy


Tego lata  ma rozpocząć trasę Soy Rebelde Tour, wyznaczając długo oczekiwany powrót grupy prawie 20 lat później.

Podczas wędrówki, wyprodukowanej przez Live Nation, oryginalni członkowie zespołu: , , , i Christopher von Uckermann odwiedzą fanów w Meksyku, Brazylii i Stanach Zjednoczonych na 10 stadionach i 16 arenach. (Alfonso Herrera nie dołączy do swoich kolegów z zespołu).

„To nowa era, która nas bardzo ekscytuje i jest to nowa okazja, by ponownie dzielić scenę i poczuć tą wyjątkową energię […] Teraz czas [na ponowne spotkanie] jest idealny, ponieważ jesteśmy teraz bardziej świadomi, bardziej dojrzali. Teraz jako dorośli będziemy się tym cieszyć z innej perspektywy” – powiedziała wcześniej Perroni dla Billboard

Ostatnia trasa koncertowa grupy zarobiła łącznie 72,5 miliona dolarów i sprzedała ponad 1,5 miliona biletów, wynika z danych przekazanych Billboard Boxscore. Według Perroni w 2023 r. – który rozpocznie się w El Paso w Teksasie na stadionie Sun Bowl 25 sierpnia – RBD ma nadzieję „zamknąć cykl naszego życia, który był tak ważny i tak spektakularny”.

„Naszym zamiarem tym razem jest cieszenie się tym w pełni, dzielenie się, dziękowanie wszystkim i jakieś zamknięcie, którego chyba nie mieliśmy ostatnim razem. Mieliśmy wtedy pożegnalną trasę koncertową, ale nie czułam, żebyśmy naprawdę się pożegnali” – zauważyła.

A oto wymarzona Setlista

„Rebelde”

„Rebelde” — oficjalna piosenka przewodnia przebojowej telenoweli z 2004 roku. Już teraz możemy sobie wyobrazić, jak wszyscy na miejscu śpiewają refren.„Solo Quedate En Silencio”

Utrzymana w średnim tempie popowa piosenka, która opowiada historię rozstającej się pary, „Solo quédate en silencio” (Po prostu pozostań w ciszy).„Nuestro Amor”

„Nuestro Amor” to pop-rockowy utwór, który skupia się na historii miłosnej, która jest prosta i słodka. 

Sprawdź także  Vix+ prezentuje film „Mexzombies” na międzynarodowych festiwalach


„Aún Hay Algo”

„Aún Hay Algo” opowiada o niezapomnianej starej miłości z nadzieją na powrót do siebie. „„Este Corazon”

Z tekstami takimi jak: „I to serce, które ukradłeś, kiedy odszedłeś / Odszedłeś z moimi pocałunkami / Z moimi pocałunkami i moimi marzeniami / I to serce bije coraz wolniej”, RBD wypuścili piosenkę o złamanym sercu„Ser o Parecer”

Teksty w „Ser o Parecer” mogą z łatwością połączyć się z każdym pełnym nadziei romantykiem. „Wiem, że serce bije mocniej niż silnik/I choć nic o mnie nie wiesz/Pewnego dnia dotrę do Ciebie kochanie” – skandują. 


„Dame”

„Dame”, opowiada o determinacji i pokonaniu sympatii. „Daj mi szansę/Daj mi tylko znak/Daj mi trochę wiary/Daj mi swój pierwszy pocałunek/Daj mi wszystko, co masz”, meksykańska grupa w tekście.


„Besame Sin Miedo”

Podobnie jak „Dame”, „Besame Sin Miedo” również opowiada o podejmowaniu ryzyka w miłości.


„Inalcanzable”

W nostalgicznej balladzie „Inalcanzable”, RBD śpiewa o nieodwzajemnionej miłości. „Nieosiągalna jak gwiazda tak odległa/prawie niemożliwa /Niewidzialna jak powietrze, jesteś tak nieosiągalna/Tak wzniosła jak anioł/prawie niemożliwa ” – śpiewają.


„Empezar Desde Cero”

Pogodny bop „Empezar Desde Cero”, co w luźnym tłumaczeniu oznacza „zaczynanie od zera”, utwór opowiada o osobie, która chce zmienić „wszystko, czym jestem i co było”, aby trwał.


„Salvame”

Jeden z najbardziej kultowych utworów RBD, „Sálvame”, to szczera ballada o złamanym sercu, które pragnie ratunku. 


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź