Trzy kultowe aktorki, które zniknęły z telenoweli, by podążać za swoimi marzeniami


Choć telenowele otworzyły przed nimi szereg możliwości, postanowiły pójść inną drogą. Poniżej dowiemy się, które aktorki zdecydowały się na zmianę


Wiele kobiet odnoszących największe sukcesy w show-biznesie rozpoczęło swoją karierę w świecie telenowel, zwłaszcza w latach 90. Ugruntowały swoją pozycję wielkich gwiazd i zdobyły sympatię publiczności, by później dokonywać wielkich zwrotów w pracy i spełniać swoje prawdziwe marzenia.

Porzuciły telenowele dla swoich marzeń

Thalía rozpoczęła karierę w świecie telenowel w latach 80. od Pobre señorita (1986). Rok później przyszedł wielki sukces, który uświęcił ją jako jedną z wielkich postaci tamtych czasów: Quinceañera (1987).

Jakiś czas później pojawiła się trylogii trzech Maríi: María Mercedes (1992), Marimar (1994), María la del barrio (Maria z przedmieścia – 1995). To przyniosło jej tytuł „Królowej telenowel”, ale niewielu wyobrażało sobie wtedy, że zbliża się jej koniec na małym ekranie.

W 1999 roku zagrała w Rosalindzie, ostatnim pokazie artystki, zanim wyszła za mąż za biznesmena Tommy'ego Mottolę i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Zadomowiona już w tym północnym kraju, skupiła się na swojej karierze piosenkarki, gdzie również odniosła sukces.


Thalia fot. instagram
fot. instagram

Kariera Galilei Montijo w świecie telenowel rozpoczęła się od El premio mayor w 1995 roku. Później przyszedł czas na Azul (1996), Tú y yo (1996) i Tres mujeres (1999). W tym czasie zrobiła już kilka wypadów do świata prezenterskiego, chociaż nadal priorytetowo traktowała swoją karierę jako .

Na przełomie dekad nadeszła El precio de tu amor / Cena miłości (2000) i Amarte es mi pecado / Grzesznica (2004). I wreszcie w 2006 roku dostała swoją pierwszą główną rolę w La verdad oculta. Wreszcie, w 2010 roku, po raz ostatni pojawiła się w telenoweli, to było w Hasta que el dinero nos separe.

Po przejściu przez ten świat skupiła się na byciu prezenterką, gdzie radziła sobie bardzo dobrze i skąd udało jej się zaskarbić sobie sympatię publiczności. Jest jedną z twarzy porannego programu Hoy od ponad 10 lat i wyróżnia się w Pequeños gigantes, a to tylko dwa z jego największych projektów.


Galilea-Montijo fot Instagram
Galilea-Montijo fot Instagram

Allisson Lozz wiedziała, jak zabłysnąć jako bohaterka odnoszących sukcesy telenoweli dla dzieci, takich jak Alebrijes y rebujos i Misión SOS . Później udała się do seriali młodzieżowych, takich jak Rebelde / Zbuntowani (2005) i Al diablo con los guapos / Do diabła z przystojniakami (2007).

Miała bardzo obiecującą karierę, pełną świetnych propozycji i wielu projektów przed sobą, ale w 2010 roku zaskoczyła wszystkich swoich fanów, ogłaszając, że całkowicie odchodzi z telewizji.

Ta decyzja, która dla wielu była zaskoczeniem, została podjęta spokojnie przez aktorkę, która postanowiła poświęcić się rodzinie, mężowi i religii, czego nie żałuje, bo jest bardzo szczęśliwa.


Allison Lozz fot. Instagram
fot. Instagram
Udostępnij

Zostaw odpowiedź