Neto Reyno fot. Facebook

Nie żyje meksykański raper Neto Reyno


Ogłoszono w wieku 40 lat


19 grudnia 2022 roku ogłoszono   w wieku 40 lat. Rodzina meksykańskiego rapera była odpowiedzialna za rozpowszechnianie wiadomości. „Niestety przekazujemy smutną wiadomość, że Neto Reyno właśnie zmarł, damy znać, gdzie będziemy czuwać przy nim dla każdego, kto zechce mu towarzyszyć, Mariel Caldera” – napisali na koncie na Facebooku.

Chociaż przyczyna śmierci Ernesto Arizpe, prawdziwe nazwisko piosenkarza, nie została wymieniona, wiadomo, że walczył z rakiem. W rzeczywistości we wrześniu ujawnił, że rozpocznie procedurę medyczną, chemioterapię, aby spróbować zwalczyć tę chorobę. 

Użytkownicy przemówili przed śmiercią wykonawcy „No lo dejes caer”. „Spoczywaj w pokoju Neto Reyno, świetny , będzie nam go brakować”; „Neto Reyno, bardzo ważny przedstawiciel meksykańskiego rapu. Spoczywaj w pokoju. Byłeś i jesteś bardzo przestarzałym raperem, będziesz żył wiecznie ze swoją muzyką”; „Twoje piosenki pomogły mi wyjść z dołka, w którym byłem. Zawsze będziesz żył w naszych sercach. Dzięki Tobie się nie poddałem” oraz „Dziękuję, że zostawiłeś po sobie ślad”.

Ten znany człowiek urodził się 29 września 1981 roku w Nuevo León w Meksyku. Karierę rozpoczął w grupie Sociedad Café w 1998 roku. Jego pierwszą piosenką była „Barrios bajos”. W swojej karierze zawodowej nagrał siedem albumów. Współpracował z Santa Fe Klanem i Alemán.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź