ATRESplayer Premium przyspiesza premierę swojej oryginalnej serii, UPA Next


Jako preludium do premiery w 2023 roku, platforma Atresmedia wyemituje pierwszy odcinek wyczekiwanej serii w niedzielę, 25 grudnia


Premium wyświetli podgląd pierwszego odcinka  w najbliższą niedzielę, 25 grudnia. Ten pierwszy rozdział będzie dostępny na płatnej platformie Atresmedia od godziny 20:00, aby zwołać wszystkich fanów długo wyczekiwanej serii.

Ta zapowiedź to przedsmak pozostałych odcinków, które pojawią się w 2023 roku w Premium.

Przed premierą pierwszego odcinka na platformie Atresmedia, 21 grudnia, na fanów serialu czeka również wyjątkowy moment: na kanale Atresplayer Twitch transmitowane będzie spotkanie, które poprowadzi zlot bohaterów .

Fani będą mogli cieszyć się nieopublikowanymi treściami z nowej serii, a wezmą w nich udział wyjątkowi goście, tacy jak Cristinini, Carolina Iglesias czy Andrea Compton.

, , , , , , , i Nuno Gallego to gwiazdy nowej oryginalnej serii ATRESplayer Premium. Jest to nowe pokolenie młodych ów, którzy mają świetne umiejętności i wyszkolenie aktorskie oraz taneczne,ai którzy dadzą życie uczniom szkoły Carmen Arranz.

W tej nowej fazie serii Miguel Angel Muñoz, Mónica Cruz i Beatriz Luengo powracają, by ożywić swoich popularnych bohaterów, Robera, Silvię i Lolę. Jednak tym razem robią to jako nauczyciele w szkole. Aktorzy Lucas Velasco i Marta Guerras, którzy grają odpowiednio nauczycieli Luiso i Sirę, również dołączyli do stałej obsady. Oprócz tego w nowej serii ATRESplayer Premium pojawiają się również epizody specjalne, wśród których wyróżnia się Lola Herrera, która po raz kolejny zinterpretuje mityczną Carmen Arranz.

UPA Next, składający się z 8 odcinków , jest oryginalną produkcją Atresmedia Televisión we współpracy z Globomedia (The Mediapro Studio), a producentami wykonawczymi są Montse García, Laura Fdez, Espeso, Javier Pons i Lucas Gil.  wyreżyserowali Lucas Gil i Sandra Gallego. Luis San Narciso był odpowiedzialny za kierownictwo artystyczne i obsadę serialu. Ze swojej strony Emilio Díez jest współproducentem wykonawczym i kieruje zespołem scenarzystów, w skład którego wchodzą Abraham Sastre, Álvaro Bermúdez de Castro, Javier Galán i Raquel Haro.

Sprawdź także  Los artistas: obsada nowej serii thrillerów ViX+

UPA Next  i taniec są absolutnymi bohaterami każdego odcinka. Osobą odpowiedzialną za choreografię będzie tancerka i choreograf Toni Espinosa, a za numery muzyczne – kolektyw audiowizualny Manson, odpowiedzialny za teledyski artystów i grup takich jak Rosalía, C. Tangana, Katy Perry, Raw Alejandro, J Balvin czy Prodigy.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź