Wszystko o bioserialu Carmen Salinas


o jest faktem, a nazwiska potencjalnych bohaterek już zaczynają rozbrzmiewać 


Pierwsza odeszła z tego świata 9 grudnia 2021 roku, pozostawiając po sobie niezatarte dziedzictwo. 

W ciągu swoich 82 lat, z czego 57 lat w świecie rozrywki, zagrała w kilkunastu telenowelach, serialach i filmach, ale aby osiągnąć sławę, musiała pokonać kilka przeszkód i właśnie dlatego jej życie dosięgnie ekranów.

Niedawno jej córka, María Eugenia Plascencia, ujawniła, które aktorki mogłyby zagrać jej matkę. 

Zgodnie z powyższym Salinas sama wymieniła Angélicę Aragón, Maríę Sorté i Maríę Rojo jako możliwe bohaterki za jej życia. 


Wszystko o bioserialu Carmen Salinas

„Muszę mieć oko na ten o życiu mojej mamy i wielu innych rzeczach. Musi to być ktoś na takim poziomie aktorskim, ludzie w jej wieku, którzy są znakomitymi aktorkami” – skomentowała w wywiadzie dla programu Venga la alegría w TV Azteca. 


Carmen Salinas

W tej chwili nie ma dalszych szczegółów, ale Plascencia zapewniła, że przekaże więcej informacji w nadchodzących miesiącach. 

Nieobecność Carmen Salinas 

Meksykanka przyznała, że ​​odejście matki nadal boli i z każdym dniem tęskni coraz bardziej, ale jest wdzięczna za wszystko, czego się od niej nauczyła. 

„Zostawiła nam dobre wychowanie, w tym sensie, że zawsze byliśmy zjednoczeni, bez uraz, nienawiści i problemów. Moja mama zostawiła wszystko uporządkowane i nie muszę walczyć z moimi siostrzenicami. Wszyscy jesteśmy bardzo blisko i to jest ważne” – powiedziała wspomnianemu portalowi.

Udostępnij
Sprawdź także  Piąta odsłona serii „Vencer” jest gotowa do dalszej pracy, a Rosy Ocampo ujawnia możliwy tytuł

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź