Wszystkie aktorki, które grały 'Floricientę’ w różnych jej wersjach


była produkcją, która odniosła sukces w Argentynie, a także w różnych krajach, w których postanowiono realizować własne wersje. Wszystkie osiągnęły sukces


W oparciu o słynne opowiadanie Kopciuszek i musical Dźwięki muzyki zrodził się pomysł stworzenia serialu telewizyjnego . W ten sposób zapoznano nas z Fritzenwalden: rodziną składającą się z sześciorga rodzeństwa, które podobnie jak bohaterka straciło rodziców. Ścieżki wszystkich spotykają się, gdy dziewczyna zaczyna pracować jako niania w ich domu.

Ponieważ historia powstała w różnych krajach, widzowie mogą napotkać pewne różnice w fabule i postaciach. 

Floricienta i wszystkie przeróbki, które powstały na świecie

Floricienta – Argentyna

FLORENCIA BERTOTTI DAŁA ŻYCIE ARGENTYŃSKIEJ WERSJI FLORICIENTA 

W roli głównej w oryginalnej wersji występuje Florencia Bertotti, która triumfowała już w kilku programach telewizyjnych w Argentynie. Nie można jednak zaprzeczyć, że ta produkcja była jej przepustką do światowego sukcesu. Historia została stworzona przez Crisa Morena, twórcę popularnych telenowel, takich jak Chiquititas i Casi Ángeles.

był emitowany w ponad 30 krajach Ameryki Łacińskiej, Europy i Bliskiego Wschodu. Główna była odpowiedzialna za nagranie kilku motywów muzycznych, które były częścią albumów, te sprzedały się na rynku w milionach. Koncertowała także z rówieśnikami.

Floribella –

JULIANA SILVEIRA ZOSTAŁA FLORIBELLĄ

Po ogromnym sukcesie, jaki Floricienta odniosła w Argentynie i we wszystkich częściach świata, zdecydowała się wykupić prawa i stworzyć własną wersję historii. W ten sposób młodzieżowy otrzymał nazwę „Floribella”. Pomimo zmiany tytułu fabuła pozostała bardzo podobna.

W skórze Flor, sieroty, która jest częścią gangu i która dołącza do życia Fritzenwalden, znajdujemy Julianę Silveirę, aktorkę, która zyskała sławę dzięki tej postaci i która od tego czasu koncentruje się na swojej muzycznej karierze.

Floricienta –

MÓNICA URIBE BYŁA ODPOWIEDZIALNA ZA WYSTĘP W KOLUMBIJSKIEJ WERSJI

Od 2006 do 2007 roku Telewizja RCN emitowała kolumbijską wersję młodzieżowego serialu. W ten sposób postanowili postawić na talent Móniki Uribe jako protagonistki. Chociaż pracowała już na małym ekranie, ta postać otworzyła jej drzwi do kilku projektów.

Sprawdź także  Bohaterowie 'Pasión de gavilanes' chcą drugiego sezonu!

Wystąpiła w bardzo znanych produkcjach, takich jak Sin senos no hay paradise i El Clone. Opisuje siebie jako modelkę, aktorkę, prezenterkę i pisarkę. We Floricienta towarzyszyli jej Gonzalo Revoredo, Natalia Durán i Marcela Agudelo.

Lola, érase una vez –

NIE DO POZNANIA! TAK WYGLĄDAŁA EIZA GONZÁLEZ W MEKSYKAŃSKIM ’U FLORICIENTA 

W 2007 roku dodała do swojego katalogu meksykański  Floricienta. Stworzył go Pedro Damián, który był odpowiedzialny za produkcję seriali młodzieżowych. Choć nie odniosła wielkiego sukcesu publiczności, stała się spektaklem, którego nie sposób zapomnieć i który do dziś pozostaje w pamięci publiczności.

Ale mocną stroną tego projektu była zawsze Eiza González, która była odpowiedzialna za wcielenie się w skórę bohaterki. Był to jeden z kilku tytułów, które przyspieszyły jej karierę i uczyniły ją ważną aktorką w Meksyku. Później widzieliśmy już jak przekracza granicę, by spróbować szczęścia w Stanach Zjednoczonych, stając się międzynarodową gwiazdą, która nie przestaje dołączać do hollywoodzkich filmów.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź