Tak prezentował się Maluma w Katarze. Opuścił wywiad z powodu niewygodnego pytania


postanowił być jedną z gwiazd otwarcia Kataru 2022, mimo kontrowersji wokół mundialu 


W koszulce kolumbijskiej drużyny i czapce vueltiao, typowego kolumbijskiego kapelusza, przybył na 2022. 

Miejska została wybrana wraz z libańską Myriam Fares i Nicki Minaj do zinterpretowania oficjalnego hymnu tegorocznych Mistrzostw Świata FIFA: „Tukoh Taka”. Przed wyjściem na scenę „Hawái” mówił o tym, jak dumny jest z reprezentowania społeczności latynoskiej na światowych imprezach. 

 „Jesteśmy w Katarze, ostatnia , reprezentujemy moją kulturę, reprezentujemy mój kraj, rzucili mi ten kapelusz przed publicznością i zamierzam go nosić z dumą, że czuję się Kolumbijczykiem, czuję się Latynosem i reprezentuję moją kulturę we wszystkich częściach takiego świata, jakikolwiek jest, mów, co chcesz, jesteśmy w Katarze i śpiewamy hymn” – powiedział Maluma. Było to otwarcie FIFA FanFest, więc na koncercie byli fani z różnych stron świata. Podkreślił obecność kogoś z kolumbijską flagą i w pewnym momencie programu posłanu mu kapelusz charro, który nosił w imieniu Meksyku. 

 „Vente Pa’ Ca”, Party Animal”, „11:pm” i „Djadja” to tylko niektóre z piosenek, które wykonał reggaetonero pośród całej panoramy kontrowersji związanych z społeczno-polityczną krytyką, jaką otrzymał kraj arabski. „Przychodzimy tutaj, aby się zjednoczyć, dawać miłość, troskę i dawać przykład” – powiedział

Koncert odbył się w Al Bidda Park jedną noc przed inauguracyjnym pojedynkiem gospodarzy z ekwadorską drużyną. ” Ta chwila będzie żyła wiecznie w moim sercu i nic i nikt nie może mi jej odebrać , dziękuję wszystkim za wiarę i danie mi tego, jesteście prawdziwymi fanami, nic z tego nie byłoby możliwe” – napisał Maluma na swoim profilu społecznościowym sieci. Maluma nie był zbyt zadowolony, gdy zapytano go o łamanie praw człowieka, które ma miejsce w Katarze


Maluma jest na ustach wszystkich, po swojej ostatniej kontrowersji podczas wywiadu przeprowadzonego w Katarze. A to dlatego, że był wściekły i opuścił wywiad po tym, jak został zapytany o swój udział w mundialu, pomimo skarg, które zostały złożone za łamanie praw człowieka w tym kraju.  

Sprawdź także  Umiera Johnny Pacheco, legendarny muzyk salsy

Stało się tak po tym, jak kilku artystów, takich jak Dua Lipa i Shakira, odmówiło udziału w Mistrzostwach Świata w Katarze 2022.

W materiale, który stał się wirusowy w sieciach, widać, jak prowadzący wywiad pyta Malumę, co o tym myśli, na co piosenkarz odpowiada, że ​​przyszedł tylko po to, by cieszyć się życiem i piłką nożną

„Tak, ale jest to coś, czego nie mogę rozwiązać. Przyjechałem tu tylko po to, by cieszyć się życiem, piłką nożną i imprezą piłkarską. To nie jest coś, w co naprawdę muszę się angażować” – powiedział Maluma.

Prezenter jednak drążył ten temat.

Wtedy Maluma, wyraźnie zirytowany, zapytał: „Czy muszę odpowiadać na to pytanie?” wstał i wyszedł, ale wcześniej powiedział prezenterowi, że jest niegrzeczny. 

W sieciach społecznościowych pojawiają się już niekończące się komentarze za i przeciw piosenkarzowi.

Maluma połączył siły z Nicki Minaj i libańską piosenkarką Myriam Fares przy oficjalnym hymnie FIFA Fan Festival. Niestety, nie została tak dobrze przyjęta jak inne hity.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź