fot. Instagram Shakira

Shakira i Gerard Piqué dochodzą do porozumienia w sprawie swoich dzieci!


i doszli do porozumienia w sprawie opieki nad swoimi dziećmi


Pięć miesięcy temu para ogłosiła separację, ale dopiero teraz osiągnęli porozumienie w sprawie dobrego samopoczucia Milana i Saszy. 

Jak opublikowała gazeta El País,  po raz kolejny przybyli do sądu, aby ustalić, kto będzie sprawował pieczę nad dziećmi. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 7 listopada, trwało ponad 10 godzin i było prowadzone przez prawników obojga.

Uzgodniono więc, że nieletni przeniosą się z matką do Miami, a piłkarz będzie mógł ich odwiedzać, kiedy tylko zechce. 

Zapowiedziano również, że wydatki zostaną między nimi podzielone, a dzieci będą mogły spędzać czas z ojcem sam na sam.

„Zgadza się i doskonale zrozumiał, że żyją w świecie, w którym są nękani przez media, od szkolnej bramy po fotografów ukrytych za doniczkami. Oboje podjęli ogromny wysiłek, aby dojść do porozumienia” – powiedział wspomnianym mediom informator. 


szczegóły rozstania

Prawnicy obu stron byli dość dyskretni, jeśli chodzi o szczegóły rozstania i podziału wspólnego majątku. Niedawno jednak poinformowali, że zarówno Shakira , jak i Piqué opowiedzą o tym w oświadczeniu, które planują opublikować w najbliższych dniach. 

„Ważne jest to, że wiesz, że skończyliśmy ten etap i jesteśmy szczęśliwi po obu stronach. Wszyscy dużo na tym pracowaliśmy” – powiedziała Pilar Mañé, prawna przedstawicielka wokalistki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź