Sara Maldonado fot Vix+

Sara Maldonado powraca do aktorstwa w wielkim stylu. To serial, w którym występuje!


ujawniła, jak to jest wrócić na ekrany w czwartym sezonie  


Premiera serialu, która odbyła się w Meksyku, zgromadziła siedem z ośmiu bohaterek nowych odcinków.

MIały okazję spotkać się twarzą w twarz z prasą i zdradzić kilka szczegółów swojego udziału.

W tym sensie pierwsza po czerwonym dywanie przeszła , która z radością i wdzięcznością wróciła na ekrany z projektem, który sama określiła jako „ciekawy, nienaganny i pełen wielkiego talentu”. 

„Prawda jest taka, że ​​ten sezon jest całkowicie odnowiony. Wszystkie przypadki są oparte na prawdziwym życiu i jestem szczęśliwa” – powiedziała. 

Następnie ogłosiła, że jego postać ma na imię Alejandra, a rozdziałem, w którym wystąpi, jest La condena.

„Alejandra to pracowita kobieta z marzeniami i złudzeniami, która niestety zakochuje się w niewłaściwym mężczyźnie i zaczyna mylić miłość z namiętną miłością, a do tego jest ofiarą przemocy. Jest to więc dość trudne” – przyznała. W ten sam sposób zapewniła, że  to trudny projekt zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym.

„Kiedy wykonałam całą pracę, aby zbudować Alejandrę dzięki Anie Lorenie, która jest reżyserem, i mojej przyjaciółce, która jest psychologiem w więzieniu San Marta, wywarło to na mnie ogromny wpływ. Nie mogłam zrozumieć, jak kobieta może tak długo pozostawać w brutalnym związku”. 

Artystka podkreśliła również, że obejrzała wiele dokumentów i filmów dokumentujących przemoc płciową. 

„Myślę, że to ważne, abyśmy jako aktorzy i media dawali widoczność tym kobietom, które również tego potrzebują” – powiedziała.Pierwszy rozdział Mujeres asesinas będzie dostępny 4 listopada za pośrednictwem platformy .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź