Vencer a culpa fot. Televisa

Saga „Vencer” będzie miała piątą część… 'Vencer la culpa’


Po  la ausencia walka kobiet będzie kontynuowana


Po czterech udanych seriach,  el miedoVencer el desamorVencer el pasado i Vencer la ausencia  Vencer pozycjonuje się jako jedna z najbardziej udanych sag meksykańskiej telewizji.

„Oprócz rozrywki, dla nas bardzo ważne jest to, że ma ona wpływ społeczny, że pozostawia pewnego rodzaju pozytywny przekaz” – powiedziała producentka wykonawcza, , kilka tygodni temu w wywiadzie dla People en Español.


vencer fot Televisa
vencer fot Televisa

W tym samym wywiadzie Ocampo poinformował, że już zaczęła wspólnie z zespołem roboczym opracowywać piątą odsłonę sagi.

„Mieliśmy wiele sesji grupowych, ankiety i koncepcje, które chcemy rozwinąć. Jedną z nich jest Vencer el prejuicio (Pokonać uprzedzenia), czyli umieścić dokładnie tam wszystkie te uprzedzenia, które człowiek ma jako istota ludzka, nie mając dogłębnej wiedzy… Ale też Vencer el fracaso … wtedy już mieliśmy szereg konceptów” – wyjaśniła producentka.

Dopiero w ten piątek, zbiegający się z wyemitowaniem w Meksyku ostatniego odcinka Vencer la ausencia, opowieści z udziałem Ariadne DíazMayrín VillanuevaDavida ZepedyDanilo Carrery i spółki, potwierdzono, jaki jest tytuł kolejnej odsłony franczyzy.

Ani uprzedzenia [prejuicio], ani porażka [fracaso], poczucie winy [la culpa] będzie tym, co w końcu będą musiały przezwyciężyć cztery kobiety, które wystąpią w piątej części sagi.

„Walka kobiet będzie trwała w ”, można przeczytać na planszy nałożonej na ekran po zakończeniu Vencer el pasado w Meksyku.Vencer la culpa, piąta odsłona serii, ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o bohaterów, w tej chwili oficjalnie nie wiadomo, kim będą. Jednak nazwiska niektórych aktorek już rozbrzmiewają w sieciach społecznościowych, a wyróżniając się wśród nich Silvię Navarro, Macarenę Garcíę i Aracely Arámbula, jako ulubienice społeczności.


vencer fot Televisa
vencer fot Televisa

Udostępnij

Zostaw odpowiedź