rbd 2022 (foto Instagram)

Ponowne spotkanie RBD rozpala plotki o trasie koncertowej, a nieobecność Alfonso staje się memem…


Ponowne   członków w niedzielny wieczór (20) wprawiło fanów zespołu w ekstazę. Anahí zebrała Christiana Cháveza, , Dulce Maríę i Christophera von Uckermanna na obiedzie w swoim domu i udostępniła kilka nagrań w sieciach społecznościowych. Jednak nieobecność Alfonso Herrery zwróciła uwagę internautów. wokalistów rozbudziło także nadzieje fanów na pamiątkową trasę koncertową grupy, która narodziła się w meksykańskiej telenoweli /Zbuntowani.

„Jeśli to nie jest miłość, to co to jest? Nieskończoność”, napisała Anahí w podpisie zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi. Pomimo tego, że nie uczestniczył w wydarzeniu, Alfonso zostawił komentarz do zdjęcia: „Chciałbym wam towarzyszyć! Uściski”. „Szkoda, że ​​nie mogłeś tego zrobić”, lamentował głos przeboju Sálvame.

„Jesteśmy rodziną. Cóż za piękna noc. Piękna noc zapisana w naszych losach”, dodał Christopher. Producent Guillermo Rosas również się pojawił na zdjęciach.

Ostatnie spotkanie członków odbyło się w grudniu 2019 roku. Anahí, Christopher, Maite i Christian zagrali razem w roku i uhonorowali Poncho oraz Dulce, którzy nie mogli uczestniczyć w tej imprezie.

W sieciach społecznościowych fani wyrazili swoje zadowolenie z nowego spotkania artystów i mieli nadzieję, że trasa naprawdę odbędzie się wkrótce. „Ok, było sześciu RBD, ale jeśli pojadą w trasę bez Poncho, dla mnie to nie zrobi żadnej różnicy, w końcu jego głos nie jest potrzebny”, napisał Joordy Alisson.

„Najwyraźniej trasa RBD będzie miała tylko sześciu członków, jeśli koncerty będą odbywały się na dziedzińcu domu Alfonso” – drażnił się Karol Trendy. „Za chwilę Guilhermo zajmie miejsce Poncho na trasie RBD”, powiedział Francisco Cox.

Zobacz zdjęcia ze spotkania:


Udostępnij
Sprawdź także  El señor de los cielos 8: rozpoczynają się nagrania w Meksyku

Zostaw odpowiedź