Oto odkrywczy projekt Juliána Gila z Canela TV


Julián Gil wyróżnia się w nowym serialu dokumentalnym platformy telewizyjnej Canela, . Dowiedz się, o co chodzi


Argentyńczyk jest jednym z celebrytów, którzy są częścią tej nowej propozycji. 

To  , pochodzący z telewizji Canela, w którym różne osobowości opowiadają o najbardziej zaskakujących epizodach z ich życia.

„O swoim życiu mogę opowiadać rzeczy, o których nigdy nie mówiłem, jak na przykład mój nielegalny przyjazd do Stanów Zjednoczonych. Myślę, że jest to element, o którym rzadko mówiłem, że przybyłem nielegalnie do Stanów Zjednoczonych i mocno mnie to uderzyło, widziałem to na czarno” – powiedział w wywiadzie dla People VIP.

„Jesteśmy Latynosami i jakoś udało nam się wybić w tej krainie. Jestem dumny, że mogę pokazać, że przyszedłem z dołka i ile mnie to kosztowało” – dodał. Jacy inni artyści pojawiają się w Mi vida

Oprócz Juliána Gila w pierwszym sezonie występują między innymi Kate del Castillo, Manolo Cardona, Ludwika Paleta, Jencarlos Canela i Roselyn Sánchez. 

Odcinki są już dostępne na platformie i w nich zaangażowani artyści opowiadają o swoich największych wyzwaniach, triumfach i porażkach. Wysyłają również wzmacniające wiadomości do swoich fanów, aby pokazać im, że ciężką pracą można osiągnąć wielkie rzeczy.

Udostępnij
Sprawdź także  Od „Tokio” do „Profesora” bohaterowie „La Casa de Papel” przygotowują się do wojny

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź