Octavio Ocaña: Krewni przygotowują serial o życiu aktora


Bertha Ocaña opowiada o możliwości nagrania bioserialu o życiu swojego brata


Minął rok od niefortunnej śmierci aktora , który w serialu „Vecinos / Sąsiedzi” dał życie Benito, a jego rodzina ujawniła, że ​​planuje kontynuować jego dziedzictwo poprzez , w którym przedstawią część jego życia.

Wiadomość tę ogłosiła Bertha Ocaña, siostra aktora, po mszy, która odbyła się kilka dni temu ku jego pamięci i gdzie dodatkowo skorzystała z okazji, aby podać kilka szczegółów dotyczących sprawy.

Bertha podkreśliła, że ​​rozmawiali już z producentem i choć nie wykluczyli pomysłu, na razie chcą się skupić na wymierzeniu sprawiedliwości. „Jest producent bardzo bliski mojemu ojcu, który składa mu propozycję, mój ojciec tego nie wyklucza, ale na razie chce zamknąć sprawę sprawiedliwości” – powiedziała w wypowiedziach.

Zapewniła też, że ani ona, ani jej siostra bliźniaczka Ana Leticia nie będą uczestniczyć w serialu przed kamerami, bo choć nie wykluczają ponownego grania, na razie wolą to odłożyć na bok, bo świat rozrywki jest delikatną kwestią, która przypomina im o stracie Octavio: „Nadal nie przychodzi nam to do głowy, ponieważ motyw tego świata przypomina nam o nim i jest to bardzo trudne” – podsumowała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź