Manuel Turizo fot. Instagram @manuelturizo

Manuel Turizo powraca do świątecznego klasyka Mariah Carey


Kolumbijska wznowi bożonarodzeniowy klasyk „All I Want For Christmas Is You” na te Święta Bożego Narodzenia 


Music ogłosiło nowy program na jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku: , a platforma zaskoczyła specjalną premierą, która nada nowy i świeży akcent temu sezonowi, podkreślając nową wersję Manuela Turizo, który wykona klasyczną piosenkę „All I Want For Christmas Is You” autorstwa .

„Wybrałem piosenkę Mariah Carey na  Original, ponieważ ją kocham. To wspaniałe dzieło sztuki. Wszystkie aranżacje, wokale, wszystko jest idealne. To, co sprawia, że ​​ jest niesamowita i inna, to fakt, że jest to wersja hiszpańska. dla moich latynoskich ludzi, która ma moją interpretację, głos i aranżacje. Chcę, żebyście cieszyli się tą piosenką ze swoją rodziną, wszyscy ci, którzy mówią po hiszpańsku i nie tylko, również będą się nią cieszyć ”- powiedział .

Wraz z tym wydaniem, Amazon Original oferuje fanom również nowe piosenki, w tym odświeżoną wersję „El Hijo Ausente” Pastora Lópeza w wykonaniu Rafy Pérez, wersję „La Marimorena ” Demarco Flamenco w wykonaniu Loli Flores, piosenkę „En lo Alto Gloria” Majo y Dana i Alexa Zurdo, nową wersję „Gozo y Paz” Blanca i Alexa Camposa oraz wersję „Dime Navidad” Edurne.

„To przyjemność i zaszczyt być częścią tego wspaniałego globalnego świątecznego słuchania ” – powiedział Rafa Pérez. „Kolumbia ma tak wiele rytmów i kultur do pokazania światu i czuję się zaszczycony, że mogę reprezentować mój kraj z tej okazji. Naprawdę mam nadzieję, że spodoba ci się tak samo jak mi… i Wesołych Świąt!”

„Koniec roku to wspaniały czas na kontakt z przyjaciółmi i bliskimi, a to jeden ze sposobów na wprowadzenie się w świąteczny nastrój” – powiedziała Rocío Guerrero, Global Director of Latin Music. „Tegoroczne Amazon Originals to mieszanka odświeżonych klasyków, które połączą nas z naszą kulturą, przynosząc jednocześnie radość i nostalgię. Cieszymy się, że mamy listę odtwarzania na każdą okazję i nastrój, aby uczcić ten wyjątkowy sezon”.

Sprawdź także  Latynoski artysta zyskujący na popularności: Luis Figueroa

Ponadto nowe, ekskluzywne utwory artystów z całego świata rozświetlą , w tym nowe wykonanie „Someday at Christmas” Lizzo , „Blue Christmas ” Kane'a Browna; nowa wersja „Firebase” brytyjskiego rapera i piosenkarza Stormzy'ego. Pełna lista nowych, ekskluzywnych piosenek bożonarodzeniowych Amazon Original na rok 2022 znajduje się poniżej.

Te nowe ekskluzywne single Amazon Originals dołączają do rosnącej listy nowej świątecznej muzyki, którą udostępnia klientom. Poprzednie sezony świąteczne zawierały świąteczne piosenki Amazon Originals od wielu światowych supergwiazd, w tym Taylor Swift, Katy Perry, Justina Bieber, John Legend, Camili Cabello, , HER i wielu innych. W ciągu ostatnich czterech lat lista 20 najlepszych świątecznych piosenek Amazon Original przekroczyła 1 miliard odtworzeń na całym świecie.

Lista świątecznych piosenek Amazon Originals

  • latynoskie „All I Want For Christmas Is You” –
  • „En lo Alto Gloria” – Majo y Dan and Alex Zurdo
  • „Gozo y Paz” – Blanca and Alex Campos
  • „La Marimorena” – Demarco Flamenco
  • „El Hijo Ausente” – Rafa Pérez
  • „Dime Navidad” – Edurne Global
  • „Someday at Christmas” – Lizzo
  • „Blue Christmas” – Kane Brown
Udostępnij

Zostaw odpowiedź