Julieta Venegas fot youtube

Julieta Venegas wydaje swój niepublikowany album „Tu Historia”


i autorka tekstów przygotowała nową niespodziankę dla swoich fanów, oficjalnie wydając swój najnowszy ”, skomponowany podczas pandemii


Po tym, jak meksykańska i autorka tekstów  zaznaczyła swój powrót na scenę muzyczną współpracą z przebojem „Lo Siento BB:/” , a niedawno otrzymała nagrodę „Best Reggaeton Performance” na 23. edycji Latin Grammy 2022, wraz z Tainy i Bad Bunny, piosenkarka i autorka tekstów, przygotowała nową niespodziankę dla swoich fanów, oficjalnie wydając swój najnowszy   , skomponowany podczas pandemii.

Wersją promocyjną tego albumu jest piosenka, która dała mu tytuł: „Tu Historia”, skomponowana przez Julietę w tekście i muzyce, która z charakterystycznym dla Juliety ciepłem i wrażliwością odnosi się do przyjaźni, miłości i pojednania przeszłością. Utwór ten został wyprodukowany przez Alexa Anwandtera (byłego lidera wygasłego Teleradio Donoso i jedną z kluczowych postaci chilijskiego popu ostatnich lat) i nagrany w Outlier Music w Nowym Jorku.

„Wybrałem tytuł „Tu historia”, ponieważ moim zdaniem musimy uznać naszą przeszłość za część nas samych. Wierzę, że kiedy uczynisz swoją przeszłość częścią swojej nauki, wzbogaci cię to. Zawsze byłam wojowniczką z przeszłości, ale teraz jestem bardziej z myślą, że ta przeszłość mnie nauczyła i zbudowała. Dlatego jestem tym, kim jestem ze wszystkim, moimi sukcesami, ale także moimi błędami” – wskazała .


Udostępnij

Zostaw odpowiedź