La Nostalgia julieta fot. screenshoot

Julieta Venegas apeluje do „La Nostalgia” w nowym teledysku


powraca do swoich korzeni w swoim najnowszym teledysku zatytułowanym „”, będącym piątym singlem z jej nadchodzącego albumu


Po premierze takich utworów jak „Mismo Amor”, „Caminar Sola”, „En Tu Orilla” i „Te Encontré” , które zostały pozycjonowane jako wybitne utwory i covery głównych list odtwarzania na platformach cyfrowych, i autorka tekstów Julieta Venegas ujawniał nowe wskazówki na temat tego, jaka będzie jej następna produkcja ”, z której wydano singiel o tym samym tytule wraz z teledyskiem.

W tym nowym materiale powraca do swoich korzeni a premiera odbyła się na Facebooku. „La nostalgia” to utwór z jej kolejnego materiału płytowego, w którym wnosi na stół symbole i obrazy, które odwoływać się mają do przeszłości.

Wspomniana piosenka została napisana przez Julietę na początku pandemii i z trudnościami w podróżowaniu. Jej melancholia i przebywanie z dala od swojego miasta i rodziny sprawiły, że śpiewała o tym, co żyje w naszych sercach, a czemu czasami zaprzeczamy, i czule wspomina przeszłość lub miasto, w którym dorastaliśmy, ale z którego już wyjechaliśmy .

Poprzez ten link możecie obejrzeć film i posłuchać piosenki Juliety Venegas:  https://fb.watch/gxxYr4nYOB/

Kim jest Julieta Venegas?

Kompozytorka, wokalistka i muzyk meksykański, multiinstrumentalistka, gra głównie na fortepianie, akordeonie i gitarze, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków latynoskich na świecie.

Była członkiem meksykańskiego zespołu Tijuana No!, przed rozpoczęciem kariery solowej w 1996 roku. Wydał siedem albumów studyjnych, do których dodano Unpluggged sieci MTV oraz ścieżkę dźwiękową do spektaklu La Enamorada.

Szacuje się, że sprzedała na całym świecie 25 milionów płyt, uzyskała certyfikaty na płyty złote i platynowe w takich krajach jak , Stany Zjednoczone, Włochy, Argentyna, Brazylia i Hiszpania. W swojej karierze zdobyła dwie nagrody Grammy i 10 nagród Latin Grammy, a także dwie nagrody Billboard Music Awards, siedem nagród MTV, i wiele innych.

Została mianowana Ambasadorem Dobrej Woli przez UNICEF w Meksyku, a także Ambasadorem Dobrej Woli przez Radę Ministrów Kobiet Ameryki Środkowej (COMMCA).

Ma ponad 16 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie, prawie 3 miliony na Facebooku i ponad 4 miliony na Twitterze.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź