Jedet, transpłciowa aktorka, która występuje w nowym rozdziale 'Mujeres asesinas’


jest aktorką transpłciową, która występuje w czwartym rozdziale serialu , a oto szczegóły jej udziału


Hiszpanka wyróżnia się spośród ośmiu aktorek tworzących nowe pokolenie morderczych kobiet. 

W tym projekcie występuje w czwartym rozdziale zatytułowanym Llámame Paula, który opowiada o młodym mężczyźnie, który postanawia objąć swoją prawdziwą seksualność.

Podczas wywiadu dla People en Espanol artystkasprecyzowała, że ​​wspomniana propozycja jest wezwaniem do akceptacji transpłciowych kobiet. 

„Myślę, że opinia publiczna w Ameryce Łacińskiej i ogólnie czuje, że transpłciowe kobiety mogą być tylko prostytutkami lub fryzjerami, a nie. Są fizjoterapeuci, nauczyciele, lekarze, aktorki, jest wszystko i możemy być wszystkim, co sobie założymy, jeśli tylko dadzą nam taką możliwość” – skomentowała. 

Następnie stwierdziła, że „problem polega na tym, że to społeczeństwo nie pozwala nam zajmować miejsca, które powinno należeć do nas, gdyby istniała równość płci”. Artystka wspomniała również, że zgadzając się na udział w  4, zrobiła to w celu zabrania głosu i dochodzenia praw swojej społeczności. Zaznaczyła jednak, że nie stara się być niczyim przykładem. 

„Trochę mnie to też przestraszyło, bo nie chcę być niczyim przykładem, ale jeśli mogę wykorzystać swoją platformę, aby ludzie, którzy czują się jak ja lub żyją tak jak ja, zobaczyli trochę więcej światła na końcu tunelu, Cóż, teraz jestem z tego zadowolona” – dodała.Na koniec Jedet powiedziała, że ​​jej największym życzeniem jest, aby ludzie, którzy zobaczą ten rozdział, przestali mieć tak wiele uprzedzeń wobec kobiet transpłciowych i zrozumieli, że są normalnymi kobietami, które chcą tylko żyć w pokoju, być szanowanym, kochanym i celebrowanym. 

Sprawdź także  „HIT”: seria La 1 to tętniący życiem thriller z liceum

„Żyjemy oczekując, że będziemy mieć takie same prawa człowieka jak reszta ludzi. Chciałabym, żeby Paula trafiła trochę do ich serc” – powiedziała. 

Data wydania 

Rozdział czwarty jest dostępny od 25 listopada na platformie .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź