Qué va a ser fot Youtube

Fran Perea i La Oreja de Van Gogh ogłaszają współpracę z „Qué va a ser”


Jest to jedna z piosenek, które znajdą się na albumie, którym będzie świętował swoje dwie dekady w muzyce


  i  ogłosili współpracę z Qué va a ser, piosenką, która połączyła ich 20 lat temu. Piosenka skomponowana przez Xabiera San Martína, członka znanej grupy, sprawiła, że ​​udział samego zespołu w nowej wersji albumu Uno más uno son 20 stał się niezbędny  .

Ten album, który przygotowuje wraz z Víctorem Elíasem, który był jej współ-gwiazdą w Los Serranoukaże się w przyszłym roku jako hołd dla wielkich sukcesów.

Utwór ten ukaże się pod koniec listopada wraz z teledyskiem i będzie to czwarty singiel  z Uno más uno son 20. Dzięki tej współpracy dołącza do  Álvaro Benito (Punto y aparte), Bely Basarte (Cuenta conmigo) i Ana Guerra (Voy a pensar en ti), artystów, którzy są już częścią albumu.Qué va a ser było częścią albumu La chica de la habitación de al lado, opublikowanego w 2003 roku jako ścieżka dźwiękowa do Los SerranoJest to jeden z najczęściej odtwarzanych utworów tego artysty na platformach muzycznych, a ponadto jeden z najbardziej poszukiwanych przez jego fanów w sieciach społecznościowych do udziału w tym nowym albumie.

„Dla nas Qué va a ser, jest jedną z tych piosenek, które już nie są tworzone… Opowiada historię, emocjonalną historię, w której większość z nas widziała siebie odzwierciedlonych w większym lub mniejszym stopniu”, wskazuje San Martín.

Fran Perea ze swojej strony mówi, że było to jedno z pierwszych potwierdzeń współpracy, jakie mieli przy tym nowym albumie. – Sami zaczęliśmy jeszcze bardziej wierzyć w to, co mamy w ręku – zapewnił.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź