Entertainment One uzyskuje międzynarodowe prawa do dystrybucji serii 'Salazar’


eOne i ogłaszają porozumienie w sprawie zarządzania prawami do dystrybucji poza Hiszpanią nowego serialu , ośmioodcinkowego serialu policyjnego, którego akcja toczy się w Hiszpanii w XVII wieku


Zgodnie z umową podpisaną między i eOne, ta ostatnia firma będzie poszukiwać międzynarodowych przedsprzedaży na Content London od dziś do 1 grudnia.

„W przypadku Salazara Plano a Plano i scenarzyści odtworzyli dobrze znany okres w historii i stworzyli dynamiczną i kreatywną serię. Jesteśmy przekonani, że spodoba się szerokiej publiczności telewizyjnej i cieszymy się, że możemy przedstawić ją międzynarodowym nabywcom” — powiedział Noel Hedges, wiceprezes eOne ds. przejęć.

„Kiedy przystępowaliśmy do tego ambitnego projektu, wiedzieliśmy, że znalezienie partnera jest niezbędnym filarem, jeśli chcemy zapewnić serialowi jak największą projekcję, dlatego nasz sojusz z eOne jest dla Salazara bez wątpienia gwarancją sukcesu. ”, mówi César. Benítez, prezes Plano a Plano. Dla nas to luksus, że taki gigant dystrybucyjny dołącza do tej przygody, ponieważ oprócz niezaprzeczalnego poparcia, które implikuje, dzielimy tę samą kreatywną wizję i pasję do projektu”, podsumowuje.

Osadzony w XVII-wiecznej Hiszpanii, w pobliżu francuskiej granicy, podąża za inteligentnym i niezależnym inkwizytorem Salazarem, młodym teologiem i prawnikiem, który sprzeciwia się swoim przełożonym w Kościele katolickim, odmawiając wykorzystania oskarżenia o czary jako środka zastraszania. W serii spraw, w których wykorzystuje techniki empiryczne i detektywistyczne, zdyskredytuje możliwość uprawiania czarów podczas dochodzeń. Salazara stworzyli Fran Carballal (Servir y Proteger, La entrega) i Quique Lojo (Toy Boy, Sabuesos).

Udostępnij
Sprawdź także  Ten aktor podbije serce Kate del Castillo w trzecim sezonie "Królowej Południa / La reina del sur 3"

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź