’El señor de los cielos 8′ ma już zwiastun i datę premiery!


Ósmy odnoszącego sukcesy superserialu z długo oczekiwanym powrotem głównego bohatera, Rafaela Amaya, wyląduje w czasie największej oglądalności w latynoskiej telewizji w styczniu 2023


Wyciągnęli go z grobu, wmówili wszystkim, że nie żyje, zamknęli go i torturowali jak zwierzę, „ale nie ma zwierzęcia w klatce, które nie chce uciec, które nie chce wrócić do swojego stada”.

Aurelio Casillas () powraca silniejszy niż kiedykolwiek do odnoszącego sukcesy superserialu wraz ze zbliżającą się premierą ósmego sezonu El Señor de los Cielos.

„Najcenniejsza rzecz została mu odebrana, teraz będzie niezniszczalny” – mówią w zwiastunie.


Telemundo

Nowy  El señor de los cielos , w którym występują także Carmen AubIsabella CastilloIván AranaÁfrica ZavalaRubén Cortada i powracająca „La Felina”, Maricela González , ma już datę premiery w czasie największej oglądalności telewizji latynoskiej.

Kiedy premiera  ?

Ósmy sezon superserii wyląduje w najlepszym przedziale czasowym Telemundo we wtorek, 17 stycznia o 21:00 ET, zastępując .


W zeszły weekend sieć wypuściła tego nowego i wybuchowego sezonu z „tym samym Aurelio” Casillasem „jak zawsze” i „potężniejszymi wrogami”, dzięki którym ludzie będą mieli o czym rozmawiać.„Opinia publiczna może oczekiwać rodziny, która jest bardziej zjednoczona niż kiedykolwiek i bardziej ludzka w konflikcie, w którym pragnienie oraz nadzieja na wydostanie się z krwawego świata są nieustannie wystawiane na próbę przez przeznaczenie, które stworzyli dla siebie Casillas” wspomina Carmen Aub.

„Nie sądzę, żebyście mogli sobie wyobrazić wszystko, co wydarzy się w tej serii” – komentuje Africa Zavala, która jest jedną z nowych głównych twarzy ósmego sezonu.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Speitzer jest jednym ze 100 najprzystojniejszych mężczyzn świata!

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź