Carlos Rivera przedstawia „Un viaje a todas partes”


” odzwierciedla pracę Carlosa jako kompozytora, aspekt pielęgnowany przez doświadczenia życiowe i prawie 19 lat doświadczenia


Król ballad, , powraca z „”. „To , która mówi o naszej rzeczywistości, dzisiaj wszyscy robimy zdjęcia, ale gdzie się podziały te wszystkie zdjęcia? W najlepszym przypadku są one przesyłane na Instagram, ale mimo to rzadko do nich wracamy. To pełna aspiracji , historia miłosna, w której marzą o zbudowaniu wspólnego domu ze ścianami wystarczająco dużymi, by powiesić wszystkie zdjęcia z podróży życia. Z podróży wszędzie…”, zastanawia się artysta.

prezentuje tę piosenkę w wersji akustycznej, starając się zainspirować każdego, kto jej słucha. Od dziś fani Rivery mogą posłuchać tego singla, będącego częścią jego kolejnej niepublikowanej produkcji, na wszystkich platformach audio i wideo.

„Un Viaje a Todos Partes” odzwierciedla twórczość Carlosa jako kompozytora, aspekt pielęgnowany przez doświadczenia życiowe i prawie 19 lat doświadczenia scenicznego, powtarzając, dlaczego jest on jedną z najbardziej utalentowanych postaci w Meksyku.

„Teksty i każda z moich piosenek mają wszystko z mojego życia, ale staram się identyfikować z codziennymi historiami ludzi, to tam moja znalazła swoje miejsce, w ludzkich sercach”. Ten singiel jest częścią nowego materiału skomponowanego od początku do końca przez Carlosa, który zostanie wydany w 2023 roku. Ten nowy singiel pojawia się po: „Te Soñé” i „Digan Lo Que Digan”.


Udostępnij
Sprawdź także  Tak brzmi 'Palante' - hiszpańska piosenka na Eurovision Junior 2020

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź