Anuel i Yailin zostaną rodzicami dziewczynki


Anuel ogłosił za pośrednictwem sieci społecznościowych, że spodziewa się dziecka ze swoją żoną . Szczegóły tutaj!


Sześć miesięcy po ślubie cywilnym Anuel AA i  ogłosili, że czekają na swoje pierwsze .

„Będę tatą” – napisał na swoich portalach społecznościowych wraz z filmem, na którym widać artystę z żoną, czule pieszczącego jej brzuch. „Dzisiaj dowiemy się, czy to chłopiec, czy dziewczynka” – dodał podekscytowany.

„Niech Bóg błogosławi rodziny całego świata. Kocham cię Yailin”.

Wspaniała wiadomość pojawiła się po plotkach, które wskazywały na możliwe rozstanie pary, która nie była ciągle widywana w sieciach.

W pewnym momencie komentowano nawet, że reggaetonistka byłaby niewierna raperowi, albo że nawet robi sobie przerwę, bo jest w ciąży. Więc ta druga opcja stała się prawdą.

Kilka godzin po ogłoszeniu ciąży para podzieliła się podczas wielkiej imprezy w otoczeniu przyjaciół i rodziny informacją, że zostaną rodzicami dziewczynki.

Podobno będzie to druga córka portorykańskiego piosenkarza, który podobno miał dziewczynkę z  kobietą z Teksasu (plotki).Jak doszło do związku między nimi? „Rzuciłam w niego sercem” – ujawniła Yailin People en Español. A Anuel dodał: „Napisałem do niej na Instagramie, ponieważ wiedziałem, kim jest, i po chwili poszedłem do niej napisać, a ona już do mnie napisała, wysłała mi serduszko. I wiedziałem, że ja już zostałem koronowany!”. 

Podczas osobistego spotkania oboje od razu poczuli pociąg, co później przerodziło się w miłość. „Traktuje mnie jak królową. Traktuje mnie dobrze” – powiedziała nam o mężczyźnie, którego uważa za miłość swojego życia. „Jest inaczej, czuję, że tego, co z nim mam, nigdy nie doświadczyłam ani nie czułam do innej osoby” – powiedziała.


Udostępnij
Sprawdź także  Danna Paola zostaje oskarżona o plagiat piosenki zespołu K-popowego

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź