Antonio Banderas ujawnia pierwsze szczegóły swojej postaci w filmie 'Indiana Jones 5′


Słynny hiszpański opowiedział o piątej i ostatniej przygodzie Indiany Jonesa, opowiadając szczegółowo o postaci, którą gra w tej historii


Empire niedawno zaprezentowało małą zapowiedź swojego następnego numeru, która zawiera okładkę długo oczekiwanego  z Harrisonem Fordem powracającym jako archeolog. Teraz, aby dodać więcej danych do sytuacji, pojawia się .

Dzięki Empire potwierdzono, że akcja  będzie rozgrywać się w latach 60. XX wieku, w samym środku wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR. Kolejną informacją jest to, że  Phoebe Waller-Bridge wcieli się w Helenę  młodą poszukiwaczkę przygód, która jest chrześniaczką Henry’ego Jonesa Juniora.


Google

Najnowszy Indy’ego będzie miał potężną obsadę, w której obok Forda i Waller-Bridge pojawią się Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Thomas Kretschmann, Toby Jones, John Rhys-Davies, nie mówiąc już o słynnym hiszpańskim aktorze Antonio Banderasie.

Banderas udzielił ostatnio wywiadu Stevenowi Weintraubowi z Collidera w ramach filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie, gdzie ponownie gra charyzmatycznego Kota w butach, którego poznaliśmy w Shreku 2.

Podczas rozmowy Banderas został zapytany o swoją pracę nad Indiana Jones 5. Nie ujawniając żadnych szczegółów fabuły, Antonio potwierdził, że jego rola będzie mniejsza, niż spodziewała się tego opinia publiczna, ale nadal cieszy się z bycia w mitycznej sadze w wielkim stylu.

Moja postać jest mała, to prawie kamea” — powiedział Banderas Colliderowi. „Jest po prostu przyjacielem o charakterze Indiany i szuka go, ponieważ potrzebuje czegoś od swojego przyjaciela. Zajmuje bardzo mało czasu w filmie, ale bardzo się cieszę, że jestem częścią sagi, która oczywiście jest już historią kina” – dodał.


CHOCIAŻ JEGO OBECNOŚĆ JEST KRÓTKA, ANTONIO JEST CZĘŚCIĄ MITYCZNEJ SAGI.

Pracując z Harrisonem Fordem, Banderas zauważył, że z lat 80. jest „dżentelmenem na planie i poza nim”. Choć udział Antonio jest ograniczony, to dobrze wiedzieć, że należy on do dobrych ludzi i że Indy nie będzie musiał się z nim zmierzyć.

Sprawdź także  Eleazar Gómez wznawia karierę artystyczną z dala od aktorstwa.Co teraz robi?

Premiera Indiana Jones 5 jest zaplanowana na 30 czerwca 2023 roku. Oczekuje się, że pierwszy filmu i ujawnienie tytułu filmu nastąpi wraz z wydaniem Avatar: El Camino del Agua.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź