’Al grito de Guerra’ rywalizacja pambolera między Meksykiem a Argentyną trafia do ViX+


Pozostało kilka dni, aby zmierzył się z Argentyną na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze, więc + przedstawia tę serię, aby przypomnieć sobie rywalizację między tymi dwiema drużynami 


  w końcu trafił na platformę , a przed meczem MeksykuArgentyną na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022, kibice będą mogli zagłębić się w mity i prawdy tej historycznej rywalizacji na sądach.

zawiera odcinek specjalnie poświęcony historycznej rywalizacji między Argentyną a Meksykiem, w tym intymną historię meczów Mistrzostw Świata 2006 i 2010, opowiedzianą przez bohaterów, wśród nich znajdują się: Andrés Guardado, Rafael Márquez, Ricardo La Volpe, Pavel Pardo, Jared Borgetti, Oswaldo Sánchez, Maxi Rodríguez, Javier Mascherano i Javier Aguirre.

Sześcioodcinkowy dokumentalny opowiada o zwycięstwach, porażkach i zagadkach towarzyszących meksykańskiej drużynie w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich na świecie. León Krauze, znany dziennikarz i prezenter „Noticiero Univision: Edición Nocturna” , jest narratorem i przewodzi wspaniałemu zespołowi badawczemu odpowiedzialnemu za ten projekt.

Ten wybuchowy sześcioczęściowy projekt został wyprodukowany przez El Estudio, kierowany przez meksykańskiego producenta Pablo Cruza. Jest to historia meksykańskiej męskiej drużyny piłkarskiej w poszukiwaniu chwały w piłce nożnej, opowiedziana przez dziesiątki graczy z meksykańskiej drużyny na przestrzeni lat, ich rywali, fachowych dziennikarzy z całego świata i fanów. Pół wieku historii meksykańskiej piłki nożnej opowiedzianej od środka, jak nigdy dotąd.

„To była dla mnie przyjemność móc pracować ramię w ramię z Leónem Krauze, z którym łączy mnie wielka przyjaźń, ale także absolutna miłość do piłki nożnej. […] niech to będzie hołd, który posłuży nam jako inspiracja w tym nowym Copa del World”, mówi Pablo Cruz , producent El Estudio.

Jak doszło do rywalizacji między Argentyną a Meksykiem?

Przez ponad ćwierć wieku reprezentacja Meksyku awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata. Siedem turniejów z rzędu, zdobywała fazę grupową, wyczyn praktycznie niezrównany we współczesnej historii futbolu. Tylko legendarni Brazylijczycy dokonali takiego stanu. Nie Niemcy. Nie Włochy. Nie . Tylko … i Ale po euforii przyszło rozczarowanie. Za każdym razem, przeciwko przytłaczającym lub równie trudnym do pokonania przeciwnikom, Meksyk przegrywał w czwartej grze. Następny, ćwierćfinał, stał się narodową obsesją, mitycznym „piątym meczem” . To historia zespołu – i kraju – w nieustannym poszukiwaniu doskonałości i triumfu.

Sprawdź także  Danna Paola prosi swoich fanów o modlitwę o zdrowie swojej babci, ciężko chorej na COVID

Po raz pierwszy „” zaprasza fanów do historii trwającej od dziesięcioleci przygody reprezentacji narodowej w poszukiwaniu największego marzenia, piłkarskiej chwały. Opowieść o poświęceniu i pasji. Egzaltacja zwycięstwa, ale także eksploracja porażki.


Jakie są odcinki?

BITWY BUŁGARSKIE

Pomimo geograficznej i kulturowej odległości, reprezentacje Meksyku i Bułgarii zmierzą się ze sobą na Mistrzostwach Świata w 1986 i 1994 roku, co zaowocowało zaskakującą rywalizacją piłkarską między tymi dwoma krajami.

NIEMIECKA MASZYNA

Podczas czterech mundialu Meksyk mierzył się z Niemcami z niepochlebnymi wynikami, ale meksykańska drużyna pozostaje odporna przez lata. Czasami na najsłodsze zwycięstwo trzeba czekać dekady.

PRYWATNY WRÓG

Meksyk kontra Stany Zjednoczone: jedna z najbardziej emocjonujących rywalizacji w światowej piłce nożnej. Pojedynek stał się klasykiem CONCACAF. Podczas mistrzostw świata w 2002 roku obie drużyny przeżyły decydujący, być może niepowtarzalny moment. Intensywność wykraczającą poza futbol.

RYWAL W AMAZONII

Meksyk i , ich brat z Ameryki Południowej, od dziesięcioleci mierzyli się ze sobą w różnych turniejach przy różnych okazjach. Te mecze stworzyły jedne z najlepszych i najbardziej ujmujących rywalizacji dla meksykańskiej drużyny.

CIEŃ ALBICELESTE

Mecze mistrzostw świata między Meksykiem a Argentyną były bardzo zaciętymi bitwami, ponieważ obie drużyny spotkały się w rundach pucharowych. Teraz Meksyk szuka zemsty za mundial w Katarze 2022.

ILUZJA NA PUSTYNI

Selekcja rozpoczyna nowy proces Pucharu Świata, tym razem pod okiem trenera z doświadczeniem w Pucharze Świata, takiego jak Gerardo Martino. Jednak pandemia i kontuzje kluczowych zawodników uniemożliwiają drużynie utrzymanie najwyższego poziomu.


Głosy doświadczenia

Ten serial dokumentalny wyprodukowany w 2022 roku przedstawia ekskluzywne wypowiedzi sportowców, takich jak Gerardo Torrado, Rafael Márquez, Guillermo Ochoa, Andrés Guardado, Raúl Jiménez, Luis García, Claudio Suárez, Carlos Hermosillo, Braulio Luna, Ricardo Lavolpe, Gerardo Martino, Enrique Borja, Ramón Morales, Javier Aguirre, Hristo Stoichkov, Bora Milutinovic, Ricardo Peláez, Pável Pardo, Edson Álvarez, Conejo Pérez, Miguel Herrera, Oswaldo Sánchez, Maxi Rodríguez, Jared Borgetti, Francisco Fonseca czy Oribe Peralta i wielu innych.

Sprawdź także  Twórcy 'Aquí no hay quién viva / Pod jednym dachem' będą mieć własny serial na Netflix: Machos Alfa

W każdym rozdziale prezentowane są profesjonalne opinie dobrze zorientowanych komentatorów, dziennikarzy, badaczy, analityków i pisarzy sportowych, którzy doświadczyli tego piłkarskiego fenomenu ze swoich okopów komunikacyjnych, w tym Enrique Bermúdez (TUDN), Martín del Palacio (Milenio / Excelsior), Marion Reimers (Fox Sports), Iván Kasanzew (Univision Sports), Antonio de Valdés (TUDN / GPO.ACIR), Daniel Reyes (Claro Sports), Grant Wahl (CBS Sports), Raúl Pérez ( Deportes), Juan Villoro (scenarzysta), Carlos Calderón (Mundo Futbol), Francisco Javier González (TUDN), Alejandro Varsky (scenarzysta), Ana Caty Hernández (TUDN) i Yon de Luisa (prezes Meksykańskiej Federacji Piłkarskiej od 2018 roku).


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź