RBD skończyło 18 lat, a byli członkowie świętowali


W Światowy Dzień Poncho też miał miły gest


W urodziny  Poncho również miał miły gest.

Od 2007 roku 4 października jest obchodzony Światowy Dzień RBD, od tego dnia, ale w 2004 roku ukazała się , od której wszystko się zaczęło.

Co roku zwykli fani – i nowi, którzy dołączają do tego fenomenu – wypełniają sieci społecznościowe hołdami dla grupy, która przyniosła światową sławę AnahíDulce MaríaPoncho Herrera i Christian Chávez.

Od 2020 roku fandom ma muzykę RBD na platformach cyfrowych, prosząc o nią od lat.

4 października r. idole nie zignorowali obchodów 18-lecia… Dotyczyło to również Alfonso, który skupił się na swojej karierze aktorskiej i wielokrotnie odmawiał powrotu do swoich czasów jako RBD.

, która grała Lupitę, użyła swojego konta na Twitterze, aby udostępnić film z różnymi momentami z zespołu. „Mimo, że czas mija, wiatr powraca, który sprawia, że ​​wstrzymujesz oddech”.Anahí również dodała kilka słów.

„Udało nam się! Wracamy w wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. Dziękujemy za wiadomości i bezwarunkowe wsparcie! #diamundialrbd”Jak zawsze nie mogło zabraknąć gestu Dulce Maríi.

„Nic już nie wymazuje wspomnień, ta historia jest wytatuowana w czasie”��❤️#RBD18años #DiaMundialRBD Dziękuję za całą miłość i za utrzymywanie przy życiu muzyki i wspomnień ❤️ bez względu na to, gdzie jesteśmy i dokąd idziemy, zawsze będzie coś do nas łączy! Jesteśmy Zbuntowanymi!❤️���� #HappyWorldRBDDayDodała również: „O mój Boże! 18 lat!! Skąd zaczęło się pokolenie Zbuntowanych! Szczęśliwy Światowy Dzień RBD. Dziękuję za tyle miłości!! I za noszenie nas w sercu i pamięci przez te wszystkie lata!! Są historie, które są na zawsze” – napisała.

Sprawdź także  Raymix nawiązuje współpracę z Pauliną Rubio


Na Twitterze Poncho napisał krótką, ale wymowną wiadomość: Feliz dia!Christopher Uckerman, który grał Diego, udostępnił zdjęcie grupy na swoich Instagram Stories. „Dziękuję wszystkim, którzy świętują ten wspaniały dzień” – napisał.


instagram.com/christophervuckermann

Christian Chávez na Instagramie: „Pewnego dnia ucieknę, aby zaryzykować wszystko dla snu �� Happy #diamundialderbd”I tak minęło 18lat właśnie wczoraj!

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź