fot. screenshoot

Paulina Rubio żyje w czasach zmian. Wydaje piosenkę „Me gusta”


Singiel, który jest również produkowany przez Maffio, zapowiada się na jedną z ulubionych piosenek tej jesieni


żyje w czasach zmian. W tym roku przeżyła śmierć swojej matki, Susany Dosamantes, odbyła trasę koncertową „Perrísimas Tour” z Alejandrą Guzmán i wydała singiel „Yo Soy” z Sony Music, jednak teraz prezentuje nową piosenkę jako niezależna artystka, to piosenka „” we współpracy z Maffio, w której ta latynoska diva pop na nowo odkrywa siebie.

Singiel, który jest również z produkcji Maffio, zapowiada się na jeden z ulubionych tematów tej jesieni.  powraca silniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ w skrócie, rok 2022 był jednym z najbardziej skomplikowanych dla „La Chica Dorada”  Jednak zawsze prężna, umiała przekuć ból w muzykę i dziś prezentuje tę taneczną piosenkę.

A faktem jest, że „” to utwór, który bez wątpienia napełni wszystkich fanów meksykańskiej piosenkarki energią i rytmem: „Chciałam wrócić do studia ramię w ramię z Maffio, aby dać ten prezent wszystkim moim 'Pau Powers', To piosenka, która zaprasza na imprezę i pozwala cieszyć się życiem, to słodziutkie”, mówi . Ze swojej strony Maffio wspomniało: „Jestem bardzo wdzięczny za możliwość współpracy z Pau po raz pierwszy. Połączenie jej kultury z moją będzie wybuchowe”.

„Me Gusta” zostało nagrany w Ananda Studios i Rebel 11 w Miami na Florydzie. W ramach produkcji Maffio dominikański producent i kompozytor współpracował z Pauliną Rubio, Jeanem Carlosem Canelą i Rubénem Macfaddenem w komponowaniu tej piosenki. Mambo i cumbia robią różnicę w tej potężnej melodii.

Paulina Rubio świętuje ze wszystkimi swoimi fanami ponad 30-letnie doświadczenie sceniczne. Widzimy też, że nadchodzą wielkie projekty. Paulina zapowiedziała swój udział w odnoszącym sukcesy konkursie telewizyjnym „Mira Quién Baila”, gdzie zobaczymy ją w jury.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź