Pablo Lyle i aktorzy, którzy mają ciemną historię


Wiele z nich to celebryci, którzy, podobnie jak , zostali wyróżnieni jako agresywni


Przedstawiamy specjalne informacje o tych celebrytach, których historia splamiona została przemocą lub oskarżeniami pomimo talentu, który doprowadził ich do sukcesu w świecie artystycznym.

Pablo został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci po tym, jak uderzył Ricardo Hernandeza podczas gorącej kłótni 31 marca 2019 r., gdy jechał na lotnisko w Miami pojazdem prowadzonym przez jego szwagra, Lucasa Delfino.

4 października, po trzech latach aresztu domowego został uznany za winnego i może spędzić kilka lat za kratkami.


Sprawa Arenasa jest równie delikatna jak Pabla, gdyż został niesłusznie oskarżony o odebranie życia argentyńskiej modelce Karen Ailén Grodziński w roku.

Mężczyzna spędził 10 dni za kratkami, ale w końcu był w stanie udowodnić swoją niewinność, ponieważ w momencie morderstwa nie było go w kraju.


google

Eleazar Gomez

Jedna z najbardziej znanych spraw w mediach. Gomez został oskarżony przez swoją dziewczynę Tefi Valenzuelę w 2020 roku za napaść fizyczną i emocjonalną.

Oskarżenie kobiety skłoniło Eleazara do spędzenia czterech miesięcy w więzieniu, dopóki nie przyznał się do winy i otrzymał wyrok odszkodowania oraz zakaz zbliżania się do poszkodowanej kobiety.


google

Eduardo Yanez

Yáñez spoliczkował reportera po tym, jak wypytywał go o jego życie osobiste. Ten moment stał się trendem w mediach społecznościowych.  publicznie przeprosił.


Pabllo Montero

Meksykański i piosenkarz był również obiektem krytyki za różne ataki. Ostatnie skierowano przeciwko dziennikarzowi, który zapytał go o jego nałogi i czy leczy je w ośrodku rehabilitacyjnym.


William Omar Landrón również trafił do więzienia w 2014 roku za nielegalne posiadanie broni i zaatakowanie swojej 26-letniej partnerki Rebecci López.

Aktorowi i piosenkarzowi z Portoryko udało się zapłacić dużą sumę, aby wyjść za kaucją.

Sprawdź także  Zobaczcie, jak bohaterowie „Fuego en la sangre” zmienili się 12 lat po telenoweli

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź