Dulce María jest gotowa na 'Divina Comida’


zaprasza na premierę , bo będzie naładowane wieloma niespodziankami


i  Dulce María wznowiła karierę z całym entuzjazmem i chęcią tworzenia nowych projektów jako artystka. Po 29 września, dacie premiery jej nowego teledysku do muzycznego utworu „La que un día te amó”, była członkini RBD zaczęła podejmować nowe wyzwania. Sama potwierdziła, że ​​będzie uczestniczką HBOmax „”.Ujawniono już oficjalny zwiastun programu. Wexmie w nim udział 16 meksykańskich celebrytów i zademonstrują oni swoje umiejętności z kuchni własnego domu.

, , Karol Sevilla, Rafa Márquez, Margarita “Diosa de la Cumbia”, Faisy, Erik Rubin, Dulce María, Alex Lora, Verónica Toussaint, Itatí Cantoral, José Ángel Bichir,María León, Manu Nna, Emmanuel, Michelle Rodríguez i Carlos Gatica biorą udział w tym niesamowitym projekcie.

Dynamika „Boskiego Jedzenia” polega na odkryciu, kto jest najlepszym gospodarzem i kucharzem, oczywiście będą rozmowy, w tym plotki, anegdoty i zwierzenia każdego z uczestników.Dulce María zaprasza na swoje portale społecznościowe, aby nie przegapić premiery tej przynoszącej niespodzianki propozycji. „Mam dla ciebie świetną wiadomość! 27 października premiera #DivinacomidaMexico na HBOmax, będziecie zaskoczeni i dobrze się bawcieŚwietnie się bawiliśmy! ”, powiedziała artystka.

Czy umie gotować?

nie była często widywana w kuchni, więc można się spodziewać, że naprawdę może mieć ciężko. Ciekawość jego fanów jest ogromna.

Czy przedstawi swój nowy talent?


Divina Comida to meksykańska wersja słynnego programu kulinarnego „Come Dine With Me”, dystrybuowanego przez ITV Studios. Jest to oryginalna propozycja z Wielkiej Brytanii i była prezentowana w 46 krajach na całym świecie, w tym w Polsce jako ’Ugotowani’.

Sprawdź także  La Desalmada 2: Livia Brito ogłosiła rozpoczęcie nagrań

Instagram
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź