Członkowie RBD, którzy uczestniczyli w ślubie Maite Perroni, ale nie wszyscy [zdjęcia]


Aktorka wyszła za mąż w ostatnią sobotę, 8 października, i w tak wyjątkowy dzień nie mogło zabraknąć wsparcia członków słynnego meksykańskiego zespołu


 świętowała swój z producentem Andrésem Tovarem w tę sobotę, 8 października, w hotelu w Valle de Bravo w Toluca, wraz z najbliższymi bliskimi, w tym niektórymi członkami słynnego meksykańskiego zespołu pop.

Wśród jej gości wyróżniali się AnahíChistopher Uckermann i Christian Chávez, którzy poinformowali o swojej obecności za pośrednictwem sieci społecznościowych, a wykonawczyni Salvame nawet zamieściłą zdjęcie tej czwórki na swoim koncie na Instagramie.

Najpierw zamieściła kilka zdjęć w swoich Story, razem z czołowymi postaciami Christopherem i Christianem, a także ze swoim mężem, byłym gubernatorem stanu ChiapasManuelem Velasco Coello, by wreszcie pochwalić się jednym z bohaterką tego specjalnego dnia.

Stąd wiemy także, że Angelique Boyer była również jednym z gości na weselu, ponieważ była widziana u Anahí i chociaż nie była częścią zespołu, była wybitną postacią w fabule młodzieżowej telenoweli Rebelde, gdzie wcieliła się w rolę Vico, najlepszej przyjaciółki Mii Colucci.

Napisała także na instagramieł: „Tutaj świętujemy miłość. @christianchavezreal @christophervuckermann @maiteperroni kochamy cię”.Ze swojej strony Christian Chávez przesłał również kilka historii z emocjonalnego wydarzenia, w którym  miała na sobie piękną sukienkę w stylu syreny, z rozcięciem z przodu i eleganckim kokem jako fryzurą.

W jednym z opisów swoich publikacji nawiązał do bardzo znanego tematu , którym pogratulował przyjaciółce. „Aún hay algo de amor / Jest jeszcze trochę miłości … wieczne szczęście dla Ciebie @maiteperroni (…) Świętujemy, tu zjazd… dusz” – napisał.

Należy zauważyć, że pozostali członkowie , czyli Alfonso Herera i Dulce María, nie byli na ślubie przyjaciółki, a Poncho nawet nie wypowiadał się w sieciach, by pogratulować Maite Perroni, chociaż odtwórczyni Roberty Pardo nie zapomniała o niej i zostawił jej emocjonalną wiadomość.Poprzez swoje InstagramStories ponownie opublikowała zdjęcie ze ślubu i napisała: „Gratulacje Maite i Andrés, życzę, aby twoje małżeństwo było pełne miłości i błogosławieństw oraz abyś nadal spełniał swoje marzenia, jestem z tobą sercem. Wyglądasz pięknie”.Powód, dla którego Dulce nie wzięła udziału w weselu, tak jak pozostali członkowie RBD, nie jest znany, chociaż wiadomo, że była zajęta koncertami w 2000 Pop Tour.

Spekulowano, że być może dlatego nie wzięła udziału, chociaż niektórzy użytkownicy sieci komentowali odległość, ponieważ nie mogła przyjechać na zjazd RBD.

Chociaż Poncho nie był obecny ani nie pogratulował Maite, w ostatnim wywiadzie dla różnych mediów, które schwytały go na lotnisku w Meksyku, aktor powiedział, że nie wie, czy będzie w nim uczestniczył, ze względu na projekty, które miał w toku, ale życzy jej szczęścia.Rzeczywiście,  Maite był momentem wielkiego szczęścia, co aktorka wyraziła poprzez swoje sieci społecznościowe.

„Udało się! Stawiamy pierwsze kroki w życiu, które chcemy wspólnie budować… otoczeni rodziną i ręką Boga, dziś otrzymujemy błogosławieństwo. Cieszę się, że możemy podjąć kroki, które wzmocnią naszą drogę przez tę płaszczyznę, w której udało nam się złączyć i co dał nam los”.

Warto wspomnieć, że jedynymi, którzy jeszcze nie wzięli ślubu ze swoimi partnerami z szóstki członków RBD, jest Christopher Uckerman, podczas gdy Alfonso ożenił się, ale teraz jest już rozwiedziony, podobnie , choć tu są plotki o tym, że nie ma rozwodu ze swoim mężem.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź