Oriana fot Instagram

Córka Tiaré Scanda debiutuje w serialu Netflix 'Belascoarán’, a jej matka z dumą chwali się jej talentem


Gwiazda niezapomnianej telenoweli Muchachitas i Rebelde pogratulowała swojej córce Orianie Gidi premiery długo oczekiwanego serialu 


Była jedną z najbardziej utytułowanych i lubianych aktorek swoich czasów za udział w telenoweli Muchachitas. I choć od premiery wspomnianego melodramatu minęło już ponad 30 lat, nazwisko   mocno wryło się w pamięci fanów telenowel.

Fani śledzili przebieg kariery matki i aktorki, a ostatnio widzieliśmy ją w produkcjach takich jak El recluso , Por ella soy Eva / Ja ona Ewa i Rebelde / Zbuntowani. Ale dziś rolą, z której jest najbardziej dumna, jest rola matki aktorki i piosenkarki Oriany Gidi.

Właśnie z sercem przepełnionym dumą i radością z postępów córki, Scanda ponownie pojawiła się w sieciach, by pogratulować młodej damie jej debiutu w serialu „” od .

„W tych zdjęciach jest coś bardzo poruszającego 😍 Tak. Są takie same! Moja prawdziwa i moje kochane dziecko. A patrzenie, jak rosną i rozkwitają jako artyści i jako ludzie, jest ogromną dumą. Uwielbiam to przez przypadek, mój Luis Gerardo Mendez był „ojcem chrzestnym planu” mojej córki Oriany Gidi i w tak fajnym projekcie, z bezkonkurencyjną obsadą!”, wykrzyknęła Scanda, dzieląc się zdjęciem swojej córki ze wspomnianym aktorem i biznesmenem mezcalero:Scanda nie ukrywa upływu czasu i niedawno udostępnił to zdjęcie siwych włosów, które pojawiają się już we włosach i które nazwał „pociągnięciami pędzla czasu”.

i są wspólnikami, przyjaciółmi i współpracownikami:Belascoarán to serial osadzony w latach 70. w Meksyku, opowiadający o przygodach śledczego Héctora Belascoarán, postaci wywodzącej się z powieści hiszpańskiego pisarza Paco Ignacio Taibo II.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź