Berlin: wszystko, co wiadomo o spin-offie 'La casa de papel’


przygotowuje się do powrotu na mały ekran i zrobi to z własnym serialem , który można będzie zobaczyć na


Po ogromnym sukcesie  fani przygotowują się do powrotu jednej z najważniejszych postaci. Mowa o Berlinie, w którego wcielił się niezwykle utalentowany  i który będzie miał swój własny spin-off w katalogu Netflix.

Wieść o jego własnej serii wyszła na jaw jakiś czas temu i stopniowo zaczęto dzielić się ważnymi szczegółami dotyczącymi tego, co zobaczymy i jego historii. Dlatego zebraliśmy wszystkie informacje, które pojawiły się od 2021 roku do chwili obecnej. Zapoznaj się z nimi!

Szczegóły, które musisz wiedzieć o Berlinie na


POWRACA JAKO WE WŁASNYM SPIN-OFFIE / ŹRÓDŁO: NETFLIX

Po raz kolejny Álex Pina skupi się na jednej ze swoich najsłynniejszych postaci. Występem Pedro Alonso twórca  opowie nam historię Andrésa de Fonollosa. I chociaż jego historia została zbadana dopiero w piątym sezonie oryginalnej serii, prawda jest taka, że ​​wciąż jest wiele informacji do przekazania.

„To będzie podróż przez złote lata postaci. Kiedy kradłem w całej Europie, szaleńczo zakochany” –skomentował  podczas TUDUM, imprezy organizowanej przez Netflix. Pamiętajmy, że Berlin miał w sumie 5 byłych żon, w tym Tatianę (w tej roli Diana Gómez).

W ten sposób poznamy szczegóły dotyczące każdej z kobiet, która podbiła jego serce. Gwiazdę zachęcano do opisania swoich związków w serialu jako „5 razy, kiedy wierzył w miłość”. A oprócz poznania informacji o jego życiu miłosnym, zabierze nas w jego życie osobiste.

mógłby badać śmierć ojca protagonisty,której informacje nie są znane i choć nie wiemy, jak poznał Palermo, Marsylię i Bogotę,  mógłby pokazać nam więcej szczegółów na temat rabunku, którego dokonał na Polach Elizejskich, w Paryżu, gdzie ukradł 434 diamenty. Jak zobaczysz, istnieje kilka tematów, które może podjąć.

Sprawdź także  Top 5: najlepszy seriali z Meksyku, których premiera odbyła się w 2021 roku

W tej chwili wiadomo dokładnie, że seria Berlina skupi się na „miłości i rabunkach”, a z pewnością więcej szczegółów zostanie ujawnionych z czasem. Potwierdziła się za to , która będzie częścią hiszpańskiego serialu.

Oprócz Pedro Alonso jako głównego bohatera, w produkcji pojawią się również Michelle Jenner jako Keila, Begoña Vargas jako Cameron, Julio Peña jako Roi, Tristán Ulloa jako Damián i Joel Sánchez jako Bruce. Choć nie wiadomo, czy pojawi się ktoś z La casa de papel, fani nie tracą nadziei na zobaczenie Rodrigo de la Serna, Álvaro Morte i Diany Gómez.

Oczekuje się, że trafi do katalogu Netflix w 2023 roku, chociaż możliwa jest wciąż nieznana, ponieważ produkcja rozpoczęła kręcenie swoich odcinków 3 października. Zespół nagra historię w różnych miejscach, niektóre z nich to Paryż i Madryt.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź