Rebelde, fot. Televisa

Anahí i Angelique Boyer, dwie stylowe przyjaciółki z 'Rebelde’ na weselu Maite Perroni


Meksykańskie aktorki spotkały się ponownie 18 lat po tym, jak dały życie Míi i Vico, najlepszym przyjaciołom z serialu  i wyglądały fantastycznie


Zaledwie miesiąc po zaręczynach z Andrésem Tovarem   wyszła za mąż w ostatnią sobotę w Valle de Bravo w Meksyku. 

Weekend był pełen emocji, miłości i przyjaźni, podczas którego już jako mąż i żona mogli celebrować ten wyjątkowy moment w gronie rodziny oraz przyjaciół. 

Wśród gości znaleźli się liczni członkowie , telenoweli w wersji meksykańskiej, która stała się światowym fenomenem w latach 2004-2006 i do dziś ma rzesze fanów rozsianych po całej planecie. 


Instagram

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów było spotkanie dwóch ważnych gości, aktorek Anahí i , które uczestniczyły w spotkaniu wraz ze swoimi partnerami, odpowiednio politykiem Manuelem Velasco i aktorem Sebastiánem Rullim

„To nie może być to, nie może być” – powiedziała mama dwójki dzieci w filmie, który podzieliła się swoimi Story . „18 lat później” zauważa Boyer, „Mía Mía!”. 

Wydaje się, że aktorki podtrzymują przyjaźń, którą ich bohaterki, Mía Colluci i Vico łączyły na małym ekranie, i która wzbudziła sympatię ich fanów.


Instagram

Anahí, która zrobiła wiele zdjęć ze swoją koleżanką i innymi kolegami z planu, takimi jak Christian Chávez i Christopher Uckerman, jasno dała do zrozumienia, że ​​​​jest pasjonatem mody, wybierając ten wielki dzień. 


Instagram

39-letnia piosenkarka, która niedawno ponownie wyszła na scenę z Karol G, zdecydowała się na czarną sukienkę z kolorem fuksji, z jednym odkrytym ramieniem i asymetryczną spódnicą podkreślającą smukłą sylwetkę.


Instagram

Jeśli chodzi o jej piękny wygląd, piękna Meksykanka nosiła luźne włosy w charakterystyczne miękkie fale i makijaż, który podkreśliła swoje jasne oczy różowymi cieniami. 


Instagram

Ze swojej strony Angelique dała lekcję stylu w szafranowym (żółtawym) zestawie, składającym się z topu na jedno ramię i spodni z wysokim stanem, pełnych falban, autorstwa meksykańskiego projektanta Carlosa Pinedy. Bohaterka telenowel przekazała miłosne wiadomości Sebastiánowi Rulli, gdy dzieliła się zdjęciami swoich stylizacji na ten ślub. „Cóż za zaszczyt trzymać cię za rękę. Tak bardzo cię kocham” – napisała. 


Instagram

Zgodnie ze swoim naturalnym stylem nosiła niski kok i lekki makijaż, dopełniając wygląd złotymi kolczykami. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź