Anahí i Angelique Boyer, dwie stylowe przyjaciółki z 'Rebelde’ na weselu Maite Perroni


Meksykańskie aktorki spotkały się ponownie 18 lat po tym, jak dały życie Míi i Vico, najlepszym przyjaciołom z serialu  i wyglądały fantastycznie


Zaledwie miesiąc po zaręczynach z Andrésem Tovarem   wyszła za mąż w ostatnią sobotę w Valle de Bravo w Meksyku. 

Weekend był pełen emocji, miłości i przyjaźni, podczas którego już jako mąż i żona mogli celebrować ten wyjątkowy moment w gronie rodziny oraz przyjaciół. 

Wśród gości znaleźli się liczni członkowie , telenoweli w wersji meksykańskiej, która stała się światowym fenomenem w latach 2004-2006 i do dziś ma rzesze fanów rozsianych po całej planecie. 


Instagram

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów było spotkanie dwóch ważnych gości, aktorek Anahí i , które uczestniczyły w spotkaniu wraz ze swoimi partnerami, odpowiednio politykiem Manuelem Velasco i aktorem Sebastiánem Rullim

„To nie może być to, nie może być” – powiedziała mama dwójki dzieci w filmie, który podzieliła się swoimi Story . „18 lat później” zauważa Boyer, „Mía Mía!”. 

Wydaje się, że aktorki podtrzymują przyjaźń, którą ich bohaterki, Mía Colluci i Vico łączyły na małym ekranie, i która wzbudziła sympatię ich fanów.


Instagram

Anahí, która zrobiła wiele zdjęć ze swoją koleżanką i innymi kolegami z planu, takimi jak Christian Chávez i Christopher Uckerman, jasno dała do zrozumienia, że ​​​​jest pasjonatem mody, wybierając ten wielki dzień. 


Instagram

39-letnia , która niedawno ponownie wyszła na scenę z Karol G, zdecydowała się na czarną sukienkę z kolorem fuksji, z jednym odkrytym ramieniem i asymetryczną spódnicą podkreślającą smukłą sylwetkę.


Instagram

Jeśli chodzi o jej piękny wygląd, piękna Meksykanka nosiła luźne włosy w charakterystyczne miękkie fale i makijaż, który podkreśliła swoje jasne oczy różowymi cieniami. 


Instagram

Ze swojej strony Angelique dała lekcję stylu w szafranowym (żółtawym) zestawie, składającym się z topu na jedno ramię i spodni z wysokim stanem, pełnych falban, autorstwa meksykańskiego projektanta Carlosa Pinedy. Bohaterka telenowel przekazała miłosne wiadomości Sebastiánowi Rulli, gdy dzieliła się zdjęciami swoich stylizacji na ten . „Cóż za zaszczyt trzymać cię za rękę. Tak bardzo cię kocham” – napisała. 

Sprawdź także  Eiza González i Tobey Maguire dołączają do serialu „Extrapolations” na Apple TV +

Instagram

Zgodnie ze swoim naturalnym stylem nosiła niski kok i lekki makijaż, dopełniając wygląd złotymi kolczykami. 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź