Zeta Studios i VIS kręcą drugi sezon 'Días mejores’


, stworzona przez Cristóbala Garrido i Adolfo Valora, dodaje aktorki Marta Aledo, Carol Rovira i Sonia Almarcha do obsady tej nowej części


potwierdza do drugiego sezonu , jednej z najbardziej udanych serii, którą produkuje wspólnie z VIS, międzynarodowym studiem Paramount, dla .

stworzony przez Cristóbala Garrido i Adolfo Valora kontynuuje historię Sary (Marta Hazas), Pardo (Erick Elías), Graci (Alba Planas), Luisa (Francesc Orella) i Doktora Laforeta (Blanca Portillo).  została uznana za jedną z najlepszych serii roku.

Po sukcesie pierwszego sezonu w Hiszpanii, bohaterom towarzyszyć będą nowe postacie, które pojawią się w ich życiu. W tym drugim sezonie aktorki Marta Aledo (Vis a Vis i ) jako Emi, siostra Sary; Carol Rovira ( #Luimelia) jako Claudia, nauczycielka dzieci Pardo; oraz Sonia Almarcha (nominowana do nagrody Goya w 2021 za El buen patrón) jako Maite, matka zmarłego chłopaka Graci.

Sara (Marta Hazas) otrzymuje nowy cios w swoim życiu. Również przybycie jej siostry Emi (Marta Aledo) nie ułatwi sprawy. Pardo (Erik Elías) boi się nawiązać nowy związek i co może to oznaczać dla jego rodziny, teraz, gdy jego relacje z dziećmi zostały ukształtowane.

Graci (Alba Planas), przytłoczona odpowiedzialnością samotnej matki, będzie musiała zmierzyć się ze swoją teściową Maite (Sonia Almarcha), która przywróci wspomnienia z przeszłości, o której myślała, że ​​została pokonana. Luis (Francesc Orella) zobaczy, jak niespodziewane wieści zrujnują jego spędzenia większej ilości czasu z rodziną. Doktor Laforet (Blanca Portillo, zwyciężczyni Goya ) zobaczy, jak przybycie byłej pacjentki grozi destabilizacją jej życia.

Reżyserem jest Alejo Flah, któremu towarzyszą Mar Olid ( Vivir sin Permiso ), Violeta Zalama (Alegría) i Adolfo Valor (Reyes de la noche). Zespołem scenariuszowym nadal kierują showrunnerzy Cristóbal Garrido i Adolfo Valor, a także Daniel Martín Serrano, Sara Alquezar i Alba Carballal.

Udostępnij
Sprawdź także  ‘Mi Vecino, El Cartel’: to serial dokumentalny Seleny Gomez dla ViX +

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź