Uwolnij swoją podświadomość i prowadź dostatnie życie


Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie są pewni siebie i świadomi swoich mocnych stron, a innym brakuje tej wiary i ciągle żyją w niepewności? Czy wiesz dlaczego jedni odnoszą sukcesy i prowadzą satysfakcjonujące życie zawodowe i osobiste, kiedy drudzy cierpią w ubóstwie i nie wiedzą jak związać koniec z końcem? Według Josepha Murphy’ego wszystko sprowadza się do jednego: podświadomości.

oseph Murphy urodził się 20 maja 1898 roku w Ballydehob w Irlandii. Pierwsze kroki w edukacji stawiał w Irlandii i Anglii, zaś w 1922 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął studia z zakresu farmacji. Obronił doktorat z psychologii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Od dziecka zachęcano go, aby został księdzem, dostał się nawet do seminarium jezuitów. Szybko jednak zaczął kwestionować ortodoksyjne podejście katolickich jezuitów. W późniejszych latach długo przebywał w Indiach, co miało wpływ na jego karierę. Bazując na hinduskiej ideologii, założył w USA kościół. Odchodził w nim od typowych dla kościoła katolickiego tematów, takich jak piekło czy grzech. 

Ten popularny irlandzki filozof jest autorem ponad czterdziestu książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków i uzyskały status bestsellera, również poza Stanami Zjednoczonymi. Jego najpopularniejszy tytuł, „Potęga podświadomości”, odmienił życie milionów ludzi na całym świecie. Przedstawiane są w niej rewolucyjne techniki Josepha Murphy’ego, dzięki którym uwolnisz swój umysł i skupisz się na osiąganiu sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. 

Po latach na rynku ukazała się książka „Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości”, która znów ma zadanie odmienić Twój sposób myślenia o życiu i nakłonić Cię do zmian, które przyniosą Ci sukces i satysfakcję. Każdy z nas ma potencjał do tego, aby żyć tak jak mu się zamarzy, osiągać wyznaczone sobie cele. Niestety nie każdemu się to udaje. Dlaczego? Wiele osób nigdy nie odkrywa swojego pełnego potencjału, nie jest w stanie zrozumieć potęgi podświadomości i jej możliwości do odmieniania losu. 

Wykreuj nową rzeczywistość poprzez pragnienie, wiarę oraz wyobraźnię

Chcesz odkryć potęgę podświadomości i uwolnić w sobie niewyczerpaną moc? 

Dzięki książce „Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości” poznasz techniki przenoszenia pragnień do podświadomości oraz zasady afirmacji. 

Część 1: Podstawy afirmacji. Dowiesz się w jaki sposób przenosić swoje myśli do podświadomości, aby mogły stać się rzeczywistością. 

Część 2: Tygodniowe afirmacje. Autor przygotował afirmacje na 52 tygodnie, dzięki którym poprawisz każdy aspekt swojego życia, włączając w to zdrowie, małżeństwo, relacje z bliskimi, bogactwo i karierę. 

Część 3: Techniki zasiewania myślni w podświadomości. Dodatkowe sposoby na wprowadzenie myśli do swojej podświadomości, które pozwolą Ci skrystalizować swoje wizje i plany. 

Część 4: Uwolnienie nieograniczonej mocy. Autor przedstawia zasady, na jakich opiera się praktyka oraz przedstawia historie osób, którzy za sprawą afirmacji leczyli innych oraz siebie, osiągali bogactwo i sukcesy zawodowe, poprawili relacje z bliskimi. 

Korzystając z wiedzy doświadczonego i cenionego na całym świecie filozofa, masz okazję odmienić swoje życie pod każdym względem. Kupując „Sztukę afirmacji. Uwolnioną potęgę podświadomości”, inwestujesz w swój rozwój oraz swoją przyszłość. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie już teraz. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź