„To najciemniejszy etap w moim życiu”: Shakira przerywa milczenie o swoim nagłym zerwaniu z Piqué


publicznie wspomniała o swoim rozstaniu z Gerardem Piqué i o tym, jak skomplikowane było stawienie czoła całemu procesowi


spotkała się z komentarzami, które dotyczą jej zerwania z obrońcą Barcelony.

W rozmowie z „ELLE” kompozytorka nie próbowała ukrywać towarzyszącego jej bólu, a zamiast tego przyznała, że ​​jest w trudnym momencie, ponieważ w połączeniu z rozstaniem ojca z dziećmi prokuratura hiszpańska oskarżyła ją o rzekome przestępstwo uchylania się od płacenia podatków, a ponadto jej ojciec, którego nazwała swoim najlepszym przyjacielem, jest w bardzo delikatnym stanie zdrowia.

przyznała, że ​​bardzo trudno było mówić o ich rozstaniu, ponieważ oznaczało to, że po raz pierwszy odniosła się do tego publicznie: „Milczałam i po prostu próbowałam wszystko przetworzyć”, ponieważ powiedziała, że ​​​​do dziś przeżywa swój smutek , bo chodzi o , który narodził się ponad dekadę temu, w 2010 roku, w przededniu mistrzostw świata w RPA, gdzie poznała obrońcę Barcelony.

Ponadto tłumaczka „Antologíi” wskazała, że ​​zerwanie z Gerardem Piqué nie przypomina żadnej innej separacji, ponieważ jest pod stałą obserwacją mediów i opinii publicznej, co dotknęło nie tylko ją, ale także jej dzieci: „Mam paparazzi biwakujących przed moim domem 24 godziny na dobę” – powiedziała magazynowi.

„Nie możemy spacerować po parku jak normalna rodzina, chodzić po lody lub wykonywać żadnych czynności bez podążających za nami fotografów. Więc jest to trudne” – wyjaśniła.

„Nasza separacja nie jest jak normalna separacja. Tak więc było to trudne nie tylko dla mnie, ale także dla naszych dzieci. Niesamowicie trudne. Czasami czuję, że to wszystko to zły sen i że w pewnym momencie się obudzę. Ale nie, to jest prawdziwe. Jak powiedziałam, to prawdopodobnie najciemniejszy etap w moim życiu”.

Barranquillera zauważyła również, że próbowała ukryć sytuację przed swoimi pociechami, ale było to skomplikowane.

Sprawdź także  Natti Natasha i Becky G wykonują „Ram Pam Pam” w „Tonight Show”: Obejrzyj!

Zgodnie z powyższym Milan i Sasha słuchają komentarzy swoich znajomych ze szkoły lub znajdują nieprzyjemne wiadomości w Internecie.

Shakira nie przegapiła również okazji, aby dać do zrozumienia, jak bardzo jest zdenerwowana sposobem, w jaki media podchodzą do jej zerwania z Piqué, ponieważ wydawało jej się, że jest to „całkowity cyrk”.

„Rozczarowanie, że coś tak świętego i tak wyjątkowego, jak myślałam, było relacją, którą miałam z ojcem moich dzieci, zostało zwulgaryzowane i poniżone przez media walką na różnych frontach” – pogłębiła.

Ale w żadnym momencie nie zrobiła komentarza, który pogorszyłby wizerunek jej byłego partnera, zapewniając, że chociaż nie są już razem, Piqué jest osobą, z którą dzieli wychowanie dwójki swoich dzieci, które są tym, czym najważniejsze dla niej w życiu.

„Niezależnie od tego, jak się sprawy potoczyły i jak czuliśmy się z Gerardem jako byli partnerzy, jest on ojcem moich dzieci. Mamy zadanie do wykonania dla tych dwojga niesamowitych dzieci i wierzę, że dowiemy się, co jest najlepsze dla ich przyszłości.”

Magazyn zapytał ją również o nowy Gerarda z Clarą Chía, pytanie, na które odmówiła odpowiedzi, ze względu na to, jak świeże jest to w tej chwili, oprócz tego, że wiele z tego, co zostało powiedziane, jest „zdalnie prawdziwe”: „Ja mogę tylko powiedzieć, że włożyłam wszystko, co miałam w ten związek i w moją rodzinę”, zmieniając swoje życie, pełne wycieczek i zobowiązań, by został w domu i martwiła się o edukację Milana i Sashy, powód, dla którego nie wydała nowego albumu od ponad pięciu lat.


google

Tak żyła kilka dni po rozstaniu

Po ogłoszeniu rozstania z językiem hiszpańskim tłumacz przeżył dość skomplikowane dni.

W związku z powyższym wiele razy czuła, że brakuje jej sił, by iść do przodu, ale udało się to dzięki muzyce. W tamtych czasach poświęciła się przelaniu swoich uczuć na papier i stamtąd narodziło się kilka piosenek, którymi planuje później się podzielić z publicznością.

Sprawdź także  Członkowie RBD pojawiają się razem na nowym zdjęciu

Bywało jednak, że praca ją przerażała i wolała leżeć w łóżku.

„Chciałam tylko zostać w łóżku przytulona do moich dzieci, ale musiałam wstać, nakręcić i wykonać swoje obowiązki” – dodała.

Artystka jest jednak gotowa na powrót do muzyki, z albumem, który był dla niej terapeutyczny, ponieważ uznała, że ​​pisanie tekstów jej piosenek również zaczęło uzdrawiać jej serce. „Pisanie muzyki jest jak pójście do psychiatry, tylko tańsze” – żartowała.

Zostawiła wszystko, by wesprzeć Piqué

W tym samym wywiadzie przyznała, że jej życie całkowicie się zmieniło, gdy zdecydowała się sformalizować swoją relację z graczem.

Według słów Shakiry, jej muzyczna zeszła na dalszy plan, kiedy przeniosła się do Hiszpanii, aby wspierać go jako piłkarza.

„Gerard, jako , chciał grać w piłkę nożną i zdobywać tytuły, a ja musiałam go wspierać. Jedno z nas musiało się poświęcić, prawda? I jeden musiał podjąć ten wysiłek i poświęcenie. I zrobiłam to, odłożyłam karierę na dalszy plan i przyjechałam do Hiszpanii. To był akt miłości” – powiedziała.


google
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź