Tak publiczność Netflixa zareagowała na premierę serialu 'Diario de un Gigoló’


/ Dziennik żigolo zebrała dobre opinie w swoim premierowym tygodniu na platformie


Nowa propozycja dla giganta streamingu dotarła do ponad 150 krajów. 

Od premiery, która miała miejsce 7 września,   stała się jednym z wielkich faworytów, czego dowodem są komentarze, które są publikowane na portalach społecznościowych. 

„Potrzebuję żigola takiego jak Emanuel. Skończyłam już pierwszą część i chcę więcej”, „Skończyłam w jeden dzień. Myślę, że to naprawdę dobre”, „Ukończyłem to w jeden dzień, nie dając kilku sekund na przerwę. Bardzo mi się podobało”, „W fabule liczy się każda minuta. Podobało mi się”, „Zdał test. 20 punktów”, to kilka wiadomości. 

Choć prawdą jest, że drugi nie został potwierdzony, należy spodziewać się, że wkrótce ogłoszą oficjalną zapowiedź, biorąc pod uwagę dobre przyjęcie.Należy zauważyć, że w udanym serialu występuje , a wraz z nim niesamowita .

Fabuła koncentruje się na Emanuelu, poszukiwanemu mężczyźnie do towarzystwa, która żyje pod opieką Minou, bizneswoman. Jednak jego życie zaczyna się rozpadać, gdy angażuje się w rodzinne sprawy częstej klientki, Any, co prowadzi go do złamania głównej zasady swojego zawodu: nie zakochiwać się. 

Udostępnij
Sprawdź także  Camila Sodi udostępnia zdjęcie jako Rubí

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź