Tak obsada ’ El Señor de los Cielos’ świętuje rozpoczęcie nagrań 


Podobno wszystko jest gotowe na start ósmego sezonu , a aktorzy są bardzo szczęśliwi z tego powodu


Gwar zaczął się, gdy zbliża się premiera , najbardziej udanej serii , a jej skakała z podekscytowania. Zostało to zademonstrowane w sieciach społecznościowych.

Reakcje na portalach społecznościowych ów   przed rozpoczęciem zdjęć:

Rafał Amaya

„To zaszczyt mieć was wszystkich. Obraz przemawia głośniej niż tysiąc słów” – wyjaśnił sam Pan Niebios Aurelio Casillas.


África Zavala

„Bardzo się cieszę, że mogę być w tym nowym sezonie, ta postać jest dla mnie wyzwaniem” – powiedziała Zavala, która dołącza do serii Narco w tym samym czasie, co w szeregi Telemundo.  


Telemundo

Ruben Cortada

Nie wiadomo na pewno, jaką postać będzie grał. Plotki zapewniają, że ożywi „El Chema”.

„Jestem zachwycony, że mogę być w tym sezonie  El Señor de los Cielos. Widziałem to w całości i wydaje mi się, że obrona dzieła Rafy to przyjemność.  ewoluował spektakularnie. Jestem bardziej niż wdzięczny” – powiedział.


Telemundo

Carmen Aub

„Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ rozpoczynamy tę nową przygodę z   ” – mówi meksykańska , która na kolejny wciela się w postać Rutili Casillas.


Telemundo

Aleksander Lopez

„Super Javi” powraca. „Święcimy ponowne połączenie całej obsady, produkcji, tego wspaniałego superserialu, który odniósł tak wiele sukcesów, więc zaczynamy 8 i wszystko to dla was, ponieważ o to prosiliście. Jesteśmy bardzo podekscytowani, mam nadzieję, że ty też.” 


Telemundo

Iván Arana

„Bardzo się cieszę, że mogę ponownie pracować z moimi kolegami z zespołu, z Rafą. Bardzo się cieszę, że wszyscy znów jesteśmy na tej samej łodzi ”- dodaje człowiek stojący za Ismaelem Casillasem.

Sprawdź także  Mujer de nadie: Obejrzyj pierwszą zapowiedź nowej telenoweli Livii Brito

Telemundo

Isabella Castillo

Diana Ahumada jest gotowa na ósmy sezon. „Cieszę się, że mogę tu rozpocząć produkcję El señor de los cielos 8. Nie przegap tego, nie wiesz, co nadchodzi.” 


Telemundo

Yuri Vargas

„Jestem bardzo szczęśliwa, bardzo wdzięczna, bo myślę, że to także początek mojej kariery na innych ekranach” – mówi kolumbijska , która jest kolejną z nowych twarzy serialu.


Telemundo
Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź