Śmierć Cristóbala Jodorowsky budzi wielkie poruszenie w artystycznym medium


Świat rozrywki ubrany jest w żałobę po śmierci Cristóbala Jodorowsky'ego w wieku 57 lat


Znany i twórca teatralny opuścił ten świat w czwartek 15 września, pozostawiając wielką pustkę. 

Smutna wiadomość została potwierdzona przez jego rodzinę w oświadczeniu udostępnionym na Instagramie. 

„Rodzina Jodorowsky Trumblay z żalem informuje o odejściu naszego ukochanego Cristóbala Jodorowsky'ego. Skonfrontowałoby nas z jego obecnością na hołdzie, który odbędzie się w Casa Prim, pokój 5, od teraz (15 września) do jutra, 16 września o godzinie 17:00 ”- mówi notatka. 

Należy zauważyć, że w tej chwili żaden krewny nie podał więcej informacji na temat przyczyny śmierci. 

Reakcje na jego

Znany dramaturg Alejandro Jodorowsky wykorzystał swoje konto na Twitterze, aby upewnić się, że odejście syna było dość bolesne i skomplikowane. W ten sam sposób skomentował, że w ten piątek 16 września zrobi dzień ciszy i będzie całkowicie nieobecny w sieciach społecznościowych. 

Zgodnie z oczekiwaniami wspomniana publikacja wywołała reakcję tysięcy fanów na całym świecie. 

„Bardzo mocny uścisk dla Ciebie”, „Cała siła w tym bardzo skomplikowanym momencie”, „Moje najszczersze kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny”, mówią niektóre wiadomości.


Kim był Christopher Jodorowsky?

W swojej karierze artystycznej poświęcił się nie tylko byciu aktorem i pisarzem, ale także pracował jako poeta, malarz i twórca teatralny. Rozwinął też wielką wrażliwość na sztukę po dwóch dekadach pracy u boku ojca. Jego pierwszy występ w filmie miał miejsce w filmie Santa Sangre, gdy miał zaledwie 14 lat. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź