Płacz doprowadził ich do sławy: aktorki specjalizujące się w wylewaniu łez na ekranie


Przedstawiamy listę aktorek, które najbardziej płakały w melodramatach


Nie jest tajemnicą, że w świecie telenoweli, podobnie jak w prawdziwym życiu, dochodzi do skomplikowanych sytuacji, które stawiają bohaterów w samym środku fali emocji. Przedstawiamy aktorki, które wyróżniły się w tego typu interpretacjach.

Viktoria Ruffo

Gdyby La Queen dostawała 1 dolara za każdą wylaną łzę, byłaby milionerką. Corona de lágrimas zaznaczyła ślad przed i po jej życiu, a w niedawnym wywiadzie wyznała, że ​​to , w której płakała najbardziej i stanowiła sekret zostania najlepszą płaczką w telewizji.

La Madrastra  również przeszła wielkie cierpienie, w którym nieuchronnie musiała ronić łzy.


Victoria

Z pewnością idzie w ślady Ruffo. Wśród jej najlepszych występów cierpienia wyróżnia się rola Marii de Jesús „Marichuy” Velarde Santos w Cuidado con el ángel / Nie igraj z aniołem.

Lucrecia Córdoba również zmusiła ją do wylewania łez w Mi pecado, zwłaszcza kiedy Rosario wyznała dramatyczny sekret córki.


Maite

Jej szlochy katapultowały ją do sławy. Jej postać Marimar doprowadziła ją do zdobycia nagrody „La soberana del lloto”. María z sąsiedztwa nie jest daleko w tyle, oszalała nawet szukając swojego zaginionego syna.


Jak każda protagonistka, musiała ronić łzy, ale postacią, która może doprowadzić ją do tego etapu, jest postać Matilde, a nawet zapewniła, że ​​skończyła bardzo wyczerpana po ilości płaczu, którą musiała zrobić.


Adele

 Mi Pecado wystrzeliła ją wśród najlepszych płaczek w meksykańskiej telewizji. W nieskończonych scenach pojawia się matka Lucreci z bolesnymi łzami, którym towarzyszą udręka i rozpacz.


Daniela

Veronika Castro

Nie sposób nie wymienić Veroniki, gdyż i jej karierze towarzyszą łzy. W Los ricos también lloran lo confirma, bo tam miała okazję zagrać prawdziwą cierpiącą, dając nam swoje łzy, a przede wszystkim dając profesjonalizm i dramat.


Veronica

Bez względu na to, w jakim melodramacie jest Boyer, będziemy wiedzieć, że się rozpłacze. W En lo que la vida me robó / Za głosem serca, także płakała z powodu swojej niemożliwej miłości.


Angelique

Zasługuje na swoje miejsce w tym wyjątkowym miejscu. Jest jedną z najlepszych aktorek dramatycznych w telewizji. W Amor bravío / Nieposkromiona miłość, w którym dała życie Camili, płakała niepocieszona. La candidata i Mañana es para siempre nie było wyjątkiem.


Silvia

Lágrimas de cocodrilo / Krokodyle łzy, tak nazywają Anę Brenda Contreras, która roniła łzy w telenowelach, takich jak Teresa, Corazón indomable / Dzikie serce i La que no puede amar.


Ana Brenda

Szaleństwo i płacz w jednym dla Soy tu dueña. Jej występy w La usurpadora / Paulina, La intrusa / Virginia i Tierra de pasiones / Kraina namiętności sprawiły, że znalazła się w tym zestawieniu.


Gaby
Udostępnij

Zostaw odpowiedź