Paco León stwierdza, że ​​„Elite” to 'bardzo duże gówno’, a twórcy serialu Netflix odpowiadają mu: 'Nasze gówno wyprodukowało jego eksperyment’


Kilka nowych kontrowersji


 właśnie podpalił sieci, stwierdzając, że „seriale takie jak „” wydają mi się bardzo wielkim gównem ” w swoim udziale w podcaście Nude Project. Co prawda nie chciał podburzać krwi, wyjaśniając później, że „Mają swoją publiczność. Nie widziałem zbyt wiele. Ale jednocześnie rzeczy z treścią LGTBIQ+ czy różnorodnością też są znormalizowane”. Jednak negatywny komentarz był tak ostry, że twórcy „” nie zwlekali z odpowiedzią.

Odpowiedź twórców

Darío Madrona jako pierwszy zareagował, podkreślając na Twitterze, że „na galach rozdania nagród, na których rywalizowaliśmy z „Arde Madrid”, ludzie z jego zespołu byli wspaniali, ale patrzył na nas, jakbyśmy mieli pluskwy ”, na co Carlos Montero skomentował żartobliwym tonem, że „ i myślałem, że mnie nie lubi i było jasne, że to nie było osobiste, tylko że nasza wydawała mu się gówniana. Co za ulga”.

Oczywiście wcale nie byli zadowoleni, że León powiedział coś takiego o ich serii, ale być może był to fakt, że zrobił to publicznie, ponieważ Madrona podkreślił, że ​​„ Nie sądzę, że to nienawiść, to idzie. Ma opinię, jak wszyscy na świecie. Dzieje się tak, że z mikrofonem przed sobą wszystko wydaje się większe (a ponieważ jest, trzeba uważać)”. Ze swojej strony Montero rozwiązał tę kwestię następującym komentarzem: Następnym razem powiem mu, jakie hity takie jak nasze gówno wyprodukował jego eksperyment. Bez złości.

Pamiętajmy, że León promuje obecnie premierę „Rainbow” , filmu nakręconego wyłącznie dla Netflixa , stąd ten komentarz ma dużo sensu. W końcu „Elite” to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie, więc platforma streamingowa najprawdopodobniej zarobi więcej na przygodach studentów Las Encinas niż na tym, co dostanie dzięki nowemu filmowi fabularnemu reżysera 'Kiki, el amor se hace’.

Udostępnij
Sprawdź także  Co wiadomo o serii biograficznej „Chespirito”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź