Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzącą powieść graficzną Ozuny we współpracy z Sumerian Comics


Co wiemy do tej pory o komiksach „naładowanych akcją”


 wkracza do świata ów.

Portorykański twórca hitów łączy siły z , aby stworzyć „pełną akcji” powieść graficzną, która nie została jeszcze zatytułowana. „Uwielbiam współpracować, aby przenieść moją kreatywność w nowe, interesujące miejsca” – powiedział w oświadczeniu. „Jestem bardzo podekscytowany współpracą z utalentowanym zespołem Sumerian i stworzeniem czegoś świeżego, urzekającego i zabawnego dla moich fanów i mojej kultury”.

Szczegóły nadchodzącego projektu są wciąż w trakcie opracowywania, ale fani mogą spodziewać się „mangi akcji, inspirowanej postaciami takimi jak James Bond i Xander „XXX” Cage”, zgodnie z komunikatem prasowym. W przyszłości planuje się „dostosowanie powieści graficznej Ozuny do filmu fabularnego lub serialu telewizyjnego”.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą przy tym projekcie z tak wyjątkowym, znakomitym artystą muzycznym, jak Ozuna”, dodał Ash Avildsen, dyrektor generalny firmy & Games, która niedawno przejęła wydawcę powieści graficznych i firmę zajmującą się grami Behemoth Comics. „To, co osiągnął dzięki swojej muzyce, jest po prostu spektakularne na całym świecie, a teraz zobaczymy moc jego opowiadania historii, pracując razem z nim, aby ją ożywić. Z pewnością będzie to znacząca i innowacyjna praca, która oznacza początek nowej granicy dla Sumerian”.

Partnerstwo z Ozuną — nadzorowane przez Foundation Media i Simrana A. Sing h (z Singh, Singh & Trauben, LLP) we współpracy z The Blueprint Group — będzie pierwszym projektem powieści graficznej firmy z latynoskim artystą.

Najpierw spójrz na szatę graficzną powieści graficznej wyprodukowanej przez firmę Ozuna:


Ekskluzywna grafika do nadchodzącej powieści wyprodukowanej przez Ozunę.
Udostępnij
Sprawdź także  David Oterio napisał książkę, rodzice już przeczytali

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź