O Coro: Sucesso Aqui Vou Eu: serial muzyczny pojawia się na Disney+ (niestety póki co nie w Polsce)


wyprodukowany w całości w Brazylii


W środę, 28 września, oryginalny muzyczny  ma swoją premierę wyłącznie na , rodzinnej platformie streamingowej rozrywkowej, ale z tego co mi wiadomo, jak na razie nie pojawił się na polskiej platformie .

Wyprodukowany w całości w Brazylii serial ma ścieżkę dźwiękową, która na nowo przeżywa najważniejsze momenty brazylijskiej muzyki popularnej (MPB).Stworzona i wyreżyserowana przez Miguela Falabellę historia opowiada o grupie młodych dorosłych, którzy w ogłoszeniu przesłuchania do teatru widzą okazję do wznowienia poszukiwań uśpionych marzeń i zrobienia kariery w sztukach scenicznych.

Zatwierdzone w pierwszej selekcji aspirujące piosenkarki i aktorki doświadczają mieszanki uczuć, takich jak olśnienie światem teatru, odkrywanie nowych miłości, zdrad, wspomnień z przeszłości i strachu przed porażką, ponieważ nie wiedzą, czy zostaną zatrudnieni pod koniec przesłuchań.


O Coro: Sucesso Aqui Vou Eu

Oprócz oryginalnej ścieżki dźwiękowej zawiera muzykę brazylijską, od klasyków Pixinguinha po rock Raul Seixas, ożywiając utwory z festiwali MPB (Música Popular Brasileña), Joven Guardia, Rita Lee, Chico Buarque i wiele innych. Spektakl jest także hołdem dla wszystkich artystów, którzy wciąż płoną ogniem pasji do aktorstwa i kultury brazylijskiej.

Dziesięcioodcinkowy serial rozgrywa się w São Paulo w Brazylii.

O Coro: Sucesso Aqui Vou Eu to zawartość Disney+ Original Productions, stworzona przez Formata Produções e Conteúdo i Nonstop. I zawiera występy, m.in. : Miguel Falabella, , , , , , , , , , , , , i Magno Bandarz.

Udostępnij
Sprawdź także  Przygotuj się: "Ya llegó La Echeverría..."

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź