No me gusta conducir: Juan Diego Botto to czterdziestolatek, który musi uzyskać prawo jazdy w nowej komedii Borji Cobeagi. Zwiastun i data premiery


Kilka lat po przejściu przez kolejną produkcję TNT, ’ Vamos Juan ’,  prezentuje swoją nową serię. Sieć Warner Bros. Discovery ujawniła datę premiery i , które będzie dostępne od 25 listopada


Kryzys czterdziestki… za kółkiem

Składająca się z sześciu odcinków opowiada historię Pabla (), wszechwiedzącego profesora uniwersyteckiego, który w wieku 40 lat został zmuszony do uzyskania prawa jazdy. Jakby tego było mało, w szkole nauki jazdy spotka się z jednym ze swoich uczniów.

Oprócz Botto główną obsadę tworzą: Lucía Caraballo, David Lorente, Leonor Watling, Carlos Areces, Eugenia Cuaresma, Marta Larralde oraz Javier Cámara.

czerpie inspirację z doświadczeń Borji Cobeagi, która tworzy, pisze i reżyseruje całą serię. Pracuje jako scenarzysta, który dzielił się swoją pracą z całym interesującym zespołem, w tym Dianą Rojo, Borją González Santaolallą, Valentiną Viso, Mar Coll i Juan Cavestany.


Udostępnij
Sprawdź także  Maite Perroni jest jedną z gwiazd roku People en Español

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź