Movistar+ prezentuje obsadę swojego oryginalnego serialu, La mesías


W serialu stworzonym przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo występują , , , Carmen Machi, , , Amaia, i


, oryginalny od Movistar Plus+ we współpracy z Suma Content, napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, ujawnia swoją obsadę.

, , , Carmen Machi, , , Amaia, i prowadzą obsadę tego rodzinnego thrillera, który opowiada o przezwyciężaniu traumy oraz wierze jako narzędziu wypełniania pustki i sztuce jako jedynej drodze ucieczki przed terrorem.

Ponadto ma młodą obsadę, która debiutuje po długich poszukiwaniach w różnych castingach prowadzonych przez Evę Leirę i Yolandę Serrano.  będzie pierwszą okazją zaprezentowania umiejętności dla Irene Balmes, Bruno Núñeza, Carli Moral, Iony Roig, Lluc Jornet, Sary Martínez, Arlet Zafra, Joany Buch i Ninoski Linares, którzy ożywiają dzieci i młodzież.Javier Ambrossi: „Proces castingu był intensywny i ekscytujący. Zawsze mieszaliśmy wielkie nazwiska z odkryciami i w La Mesías wykorzystujemy to do maksimum. To bardzo zróżnicowana , wyraźnie wspierająca młode i lokalne talenty”.

Javier Calvo: „Od Veneno nie kręciliśmy jako reżyserzy. Cenne jest nie tylko ponowne nawiązanie kontaktu z reżyserią, ale także ponowne połączenie z zespołem, który jest jak nasza druga rodzina. Pracowaliśmy już ze wszystkimi liderami zespołów i znów jest to niesamowicie. Wierzymy, że La Llamada, Paquita Salas i Veneno znalazły swój ton, a teraz La Mesías znajduje swój własny.”

Dla Domingo Corrala, reżyser oryginalnej produkcji w Movistar Plus+: „Im więcej poznaję Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo, tym bardziej podoba mi się sposób, w jaki podchodzą do tej pracy. Ta dwójka doskonale ucieleśnia rodzaj twórców, z którymi lubimy pracować. Zawsze szukają emocji i autentyczności, a robią to z absolutnym poziomem popytu oraz z osobistym i niepowtarzalnym wyglądem. Czujemy się zaszczyceni, mając możliwość dzielenia się z nimi tą przygodą, która sprawia nam wiele radości w procesie jej tworzenia.”

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się 16 sierpnia i potrwają przez 22 tygodnie w różnych lokalizacjach Katalonii.

La Mesías, który wkrótce pojawi się na platformie, to najbardziej ambitny, spokojny i złożony projekt pary twórców po sukcesach takich jak La Llamada, Paquita Salas czy Veneno.

W zespole La Mesías wyróżniają się profesjonaliści z długą i uznaną karierą, którzy powtarzają się z parą twórców. Gris Jordana, zdobywca nagrody Gaudiego i nominowany do nagrody Goya za Libertad, jest autorem zdjęć. Dyrektorem artystycznym jest Roger Bellés, nominowany do nagrody Gaudiego za La próxima piel,; Projektantką kostiumów jest Ana López Cobos, nominowana do nagrody Goya za Quién te cantará, a za dźwięk odpowiada Rodrigo Madrigal (Cardo). Po wspólnej pracy w Veneno i w filmach takich jak Madres Paralleles Pablo Morillas jest odpowiedzialny za fryzury, a Mariló Osuna za makijaż.

Wracają również do pracy ramię w ramię z Pilar Roblą (La reina de España) jako dyrektorem produkcji i Csilla Szigeti (Spy Game) jako koordynatorem reżyserii.

La Mesías to oryginalna Movistar Plus+ we współpracy z Suma Content, napisana, wyreżyserowana i wyprodukowana przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo.

Movistar Plus+ International będzie zarządzać międzynarodową sprzedażą serii.

Streszczenie

Wirusowe wideo chrześcijańskiej grupy muzycznej składającej się z kilku sióstr ma wpływ na życie Enrica, mężczyzny dręczonego dzieciństwem naznaczonym religijnym fanatyzmem i jarzmem matki z mesjańskimi urojeniami.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź