Movistar Plus+ zaprezentował swój oryginalny projekt 'Fácil’ na festiwalu w San Sebastian


Twórczyni oraz aktorki , , i były obecne w San Sebastián


w San Sebastian był świadkiem prezentacji , autorskiego serialu dla Plus+, stworzonego przez Annę R. Costę, z Natalią de Molina, Anną Castillo, Anną Marchessi i Corią Castillo w rolach głównych.  będzie miał swoją premierę na Plus+ 1 grudnia.

Twórczyni , czwórka bohaterów, producentka Sandra Hermida i producent wykonawczy Domingo Corral przeszli przez Kursaal w San Sebastián, aby zaprezentować podczas gali Movistar Plus+.

Fácil to oryginalna Movistar Plus+, powstała we współpracy z Destrucción y Salvación, o czterech kobietach o zróżnicowanej niepełnosprawności, które chcą mieszkać razem w mieszkaniu w Barcelonecie. Ich sposób odkrywania własnej niezależności zaczyna kolidować z wszelkimi ustalonymi dla nich normami, które zachowują się jak kobiety szukające tego, czym są w świecie, który już zdecydował, kim są, nie licząc się z nimi. „Fácil ” to bezpośrednia, zabawna, emocjonująca , w której każdy chce robić to dobrze, ale nikt nie wie, jak dobrze robić pewne rzeczy.

Seria składa się z pięciu odcinków i gwiazd: Natalii Moliny (zdobywczyni dwóch nagród Goya zaVivir es fácil con los ojos cerrados i Techo y comida), Anny Castillo (zdobywczyni Goya za El Olivo ) oraz debiutantów w telewizyjnej serii Anny Marchessi i komik oraz aktorki teatralnej Corii Castillo. W obsadzie znaleźli się między innymi Bruna Cusí, Martí Cordero, Eloi Costa, Cesca Piñón, Clara Segura, Àgata Roca, David Bagés i Albert Pla.

Producentem tego projektu jest Sandra Hermida (Goya za najlepszą reżyserię do filmu El orfanato / SierociniecLo imposible i Un monstruo viene a verme oraz najlepszy film dokumentalny dla Garbo). Jest także producentem m.in. seriali Arde Madrid czy El inocente, filmów Way Down czy Cinco Lobitos, a także oczekujących premier Rainbow i La Sociedad de la Nieve.

Seria inspirowana jest powieścią Cristiny Morales Lectura fácil.


Udostępnij
Sprawdź także  Antena 3 już wkrótce wyda „La Valla”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź